Víkendovka č.12

22. března 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!
Ahojky všichni,
moc mě to mrzí, ale bolesti zad mi nedovolily, aby článek vyšel přesně na čas :/. Tak snad mě nikdo neukamenuje, že článek vychází až v úterý ráno! :)
Pátek 18. 3.
V podstatě volný den. Z postele jsem lezla až v půl desáté. Jakto? Jelikož jsme měli 2 volejbalové zápasy a shodou okolností na škole, kterou mám od domu asi 5 minut chůze. Hráli jsme až od 10, takže jsem neviděla důvod, proč si nepřispat. Zápasy dopadly bledě, ale byla jsem alespoň celkem rychle doma :D. Pak jsem jela přítele odvézt do práce a už jsem zase odpočívala. Ale pozor, odpoledne jsem si zašla i na masáž!
Večer jsem se vydala do Podnikatelského inkubátoru, který teď máme každý pátek, takže až někdo do června o něm ještě uslyšíte :D. Okolo desáté jsem si jela vyzvednout přítele do práce, protože měl po službě a hurá do postele.
Sobota 19. 3.
Klasické sobotní nákupy. Teda, spíš vyzvednutí balíčku od PPL, nákupy přišly až odpoledne. Poté jsme si vyzvedli nějaké věci u rodičů přítele a frčeli jsme domů. Doma jsme se ani moc neohřáli a vydali jsme se na zahradu. Já jsem se alespoň pořádně vyvětrala a přítel posekal dřevo. Vymrzli jsme tedy parádně!
Teď už přicházejí ty nákupy :D. Ještě vymrzlí jsme odvezli psa domů a vydali jsme se omrknout nový Baumax. Pak nám to nedalo a udělali jsme konečně ten klasický sobotní nákup. Večer jsme trávili u filmů. Kdo by to byl řekl, že Spongebob je film pro lidi pod vlivem návykových látek :D.
Neděle 20. 3.
První jarní den? Tak to ani náhodou! Zima jako v ruském filmu a pořád pršelo! A to jsme šli odpoledne na fotbal! Nejen, že nebylo kde zaparkovat, ale ty věci co se děly pak … to nestojí ani za to, abych to tu rozebírala! Každopádně jsme hezky vymrzli a rychle domů ujížděli na čaj! Pak už mi nezbývalo nic jiného, než se vydat domů.
Doufám, že jste si svůj víkend užili a mějte se hezky!
Vaše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama