Víkendovka č.11

14. března 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!
Ahojky všichni!
Zdravím vás po docela vyčerpávajícím víkendu. Proč vyčerpávající? To se brzy dozvíte .. Tak jdeme na to!
Pátek 11. 3.
Určitě všichni ví, že řádí chřipková epidemie, no a mě se samozřejmě nevyhnula! Už od středy mi nebylo nic moc dobře, ale když jsem v pátek ráno vstala, řekla jsem si, že na ranní tělocvik nejdu určitě, že pojedu do školy až později. No, jenže pak jsem vstala a vlastně jsem vůbec nevstala, jak mi bylo zle. Přes dopoledne a odpoledne jsem se tak nějak vyspala a později odpoledne jsem jela vyzvednout přítele do práce. Proč jsem vylezla z postele, když mi bylo tak zle? Protože měl náš malý Doníček první NAROZENINY! Tak jsem jela našemu oslavenci popřát.
Večer jsem si zalezla zase do postele a až do rána jsem nevystrčila ani nos!


Sobota 12. 3.
Plán byl jediný. Zůstat až do večera v posteli, ale jelikož si jeden rodinný příslušník otevřel nejmenovanou hospůdku, tak jsme jeli vyzkoušet jeho kuchyni. Vydali jsme se tedy na oběd. No, po tom, co jsem si dala halušky s brynzou a smaženou slaninou jsem usoudila, že mi nikdy nebylo z jídla tak moc zle! Myslela jsem si, že je to mou nemocí, ale když to ochutnal i zdravý táta, tak mě ujistil, že to nemocí opravdu není! Takže pro dobrotu na žebrotu … jídlo v této hospůdce už nikdy! Po obědě jsem si spravila chuť alespoň nakoupením pár dobrůtek.
Večer jsem si sbalila věci a vydala se netradičně až v sobotu k příteli. V neděli jsme měli totiž pojizdný plán. Pustili jsme si film, ale protože jsme poměrně brzy ráno vstávali, tak jsme šli velmi brzy spát.
Neděle 13. 3.
V půl sedmé vstávat? To je za trest, ale jelikož jsme jeli na fotbal do Prahy, kde hrají v nekřesťanskou hodinu (10:15), tak jsme kvůli jistým rituálům ještě před odjezdem museli vstát takhle. Co je to nejdůležitější … JÁ JSEM ŘÍDILA! Poprvé do Prahy! Byla to fuška. Hlavně to parkování. Kdo by se díval po modrých zónách? Samozřejmě že já, ale až po tom, co jsem tam zaparkovala :D. Poté byl samotný zápas. Ze zápasu už kluci psali report, takže vám dolů přiložím odkaz :).
Při cestě zpátky jsme udělali zastávku v Letňanech a hurá domů! Většina řidičů by asi řekla, že po takové první cestě byli unavení, ale mě to ještě přidalo energii! Takže co víc dodat k tomuto víkendu? Byl vyčerpávající, ale velmi fajn! :)
http://www.ultras1909.wbs.cz

Mějte se pěkně!
Vaše Nikča :)

PS: Moc vás prosím o vyplnění tohoto dotazníku. Mám ho ke své seminární práci, o které samozřejmě také chystám článek :)
http://www.anketovnik.cz/507f415bfee602fa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama