Víkendovka č.10

7. března 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!
Ahojky všichni!
Dobrá zpráva. Pochmurná nálada mě opustila a zase jsem dostala tu chuť do psaní a do samotného blogu :). Takže jsem se rozhodla, pevně zavést článkové dny. Bylo by to pondělí, kdy vychází Víkendovka a čtvrtek, kdy by vyšel další článek. Podle okolností by sem tam někdy mohl přistát článek i v sobotu, ale to asi spíš v týdnu, který by byl málo náročný!

Pátek 4. 3.
První březnový pátek. Jako každý pátek vyrážím do školy autem, že budu 30 minut škrábat zamrzlá okna. Den ve škole utekl celkem rychle a já vyrážela na klasický "poškolácký" nákup v Albertu. Nakonec mi přítel napsal, že končí v práci dřív, tak jsem se vydala ještě do obchodního centra a pak jsem ho jela vyzvednout.

Večer jsme se vydali do hospůdky. Vrátil se nám kamarád z Moravy, tak jsme to šli zapít. Jelikož jsme vyráželi až okolo 10. hodiny, tak jsme se domů vrátili až ve 2.


Sobota 5. 3.
Konečně dlouhý spánek! Zase jsem se po dlouhé době dobře vyspala. Po spánku jsme tentokrát nesedli do auta, ale nazuli jsme tenisky a do krámu si po dlouhé době zašli pěšky. Přítel udělal výborné masíčko s hranolkami.

Jak jinak zase trávit večer, než v hospodě? Nechci vypadat, jako alkoholik, ale prostě se to tento týden takhle sešlo. Tam jsme nestrávili tak dlouho a už okolo půlnoci jsme byli doma. Jelikož jsme měli šílený hlad, tak se přítel pustil do kuchtění rybičky. Nenávidím ryby, ale tahle se mu moooc povedla! Mám prostě nejlepšího chlapa! :)


Neděle 6. 3.
Ach jo, ten víkend vždy tak rychle uteče. Tentokrát jsme na oběd zašli k přítelovo rodičům. Jen co jsme dojedli, už jsme zase běželi, tentokrát na fotbal. Ano, začala nám jarní část sezony. Přípravy byly veliké, zápas fajn, bohužel bez plného bodování. Fotbal na blogu moc rozebírat nechci, jelikož je to kontroverzní téma a ne všem, kterých se to týká, by se to mohlo líbit :).Po zápase jsme samozřejmě zašli ještě do hospůdky, nebojte, tentokrát jsem nepila! Byla jsem řidičem :D. Dala jsem si jen čaj na zahřátí a Cappy :). Potom jsem rozvezla po Mostě každého, koho jsem mohla a frčela jsem zase zpátky domů.

Doufám, že z mého "návratu" jste stejně nadšení, jako já a budu se na vás těšit u dalšího článku :).
Vaše Nikča!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama