První mostecký BMW sraz

2. března 2016 v 17:14 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!
Ahojky všichni!
Tento článek jsem vám slibovala už ve Víkendovce a jelikož jde pravdu o povedenou a srdcovou akci, tak nevidím důvod, proč se s vámi o to nepodělit :). Tak jdeme na to.
Tak, jak už jste si mohli z názvu vyčíst, nejedná se o žádný sraz babince, ale o pravou "mužskou" záležitost. Jsou to prostě auta, teda - BMW. Ten, kdo mě zná, to ví, protože to rozhodně netajím! Ten, kdo sleduje můj facebookový profil, nebo instagram, tak to ví rozhodně taky :D.
Vlastně jsem vůbec na nedělní (28. 2.) sraz jet neměla, tedy nejdříve ano, ale pak mi začalo docházet, že mám řidičák 3 měsíce, že bych nerada ve zmatku někoho odřela, nebo nabourala, tak jsem to vzdala. Táta to tedy tak nenechal, ještě v sobotu mi dovezl mé klubové oblečení a ohlásil mi, že v neděli ráno, jedu prostě s nimi (mnichovští fanatici jsme celá rodina :D). Ráno jsme tedy nasedli do 3 aut a vyrazili jsme na mostecký autodrom. Nastal zmatek, původně bylo psáno, že stačí 1 prohlášení o autě pro celou posádku, tak jsme si předem jednu vyplnili, ale pak nastala změna a musel ji mít úplně každý, takže jsme ještě v rychlosti doplnili další 2 :D. Poté jsme zajeli do samotného areálu. BMW vozy měli extra vyčleněné parkoviště, což bylo super, takže jsme si zabrali flek a vyrazili okouknout dráhu. Objevilo se zde několik typů aut/lidí. Především "závoďáci se závodníky", pro ty byla dráha, jako druhý domov. Poté klasičtí podnikatelé s auty za milion. Takový ten typ auta, který nepotřebuje žádnou úpravu a svou elegancí vzbuzuje v ostatních strach. Pak taková "naše" kategorie klasických celoživotních nadšenců se svými mazlíky a nakonec mladí floutci s tatínkovo autem :D. Všude je to stejné!
Musím říci, že počasí bylo teda extrémně na prd. Byla zima, sem tam spadla nějaká kapka, takže mi celou dobu mrzly neskutečně ruce, že mě moc nebavilo ani fotit a natáčet. Můžu říct, že na sraz, který by měl být v září, pojede i můj malý mazlík a jedna naše perlička přímo na dráhu, tak se nechme překvapit, jak to vyjde v září. Samozřejmě nelituji, že jsem nakonec jela! Co mě ovšem dopálilo, bylo to, že den před tím, byla na autodromu akce, kdy v podstatě na dráhu mohla každá značka. Tento den byl nepsanou formou vyhrazen pro BMW a stejně se tam na dráze ukázali takoví, kteří s tím neměli absolutně nic společného. Ano, možná to moc hrotím, ale každý, kdo je do něčeho fanaticky zapálený, mě určitě pochopí.
Abych nekončila článek negativně, tak vám dolů přidávám alespoň pár fotek :)


.

.


Vaše Nikča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama