Čtení s All about all and me - Recenze Padesát odstínů temnoty

24. března 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!
Ahojky všichni,
už vás tou četbou otravuji, co? Nebojte, toto je jen výjimečně! Přeci si ty články nebudu schovávat na později, ne? Tak jdeme na to :).
Recenze Padesát odstínů temnoty:
Mladá Anastasie, která na konci prvního dílu dojemně opouští Christina, to nevydrží a ke Christianovi se vrací. Postupem celé knihy i sám Christian uznává, že to nejlepší, co kdy udělala, bylo ho opustit. On se díky tomu vzdává nadobro svého životního stylu a snaží se přizpůsobit křehké Anně. Co korunuje tomuto dílu? Je to velký dobročinný ples Christianovo rodičů, kdy Anna pozná Dr. Flynna, nebo je to Leila a její vniknutí do Annina bytu, nebo je to nečekaná žádost o ruku? To už musíte posoudit sami.
E. L. James se zasluhuje k tomuto dílu pogratulovat. Rozhodně se jí povedl více, než ten první. Myslím, že ti, co si našli čas na první díl, měli by si udělat čas i na tento druhý. Je velmi zajímavý a má o dost více překvapivých situací. Jelikož je to opět kniha, vaše fantazie není nijak omezena, takže nemohu knize nic vytknout.
Příští rok v únoru, myslím, že 10., má do kin přijít i zfilmovaná verze tohoto dílu. Můžu s bezpečí říci, že bude určitě kvalitnější, než ten první! Nejen, že se vyměnili režiséři, ale tento díl sám o sobě nabízí filmu o dost více záchytných bodů, které stojí za zfilmování! :)
Tuto knihu mohu vřele doporučit! :)
Mějte se krásně!
Vaše Nikča.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama