Čtení s All about all and me 2

19. března 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!
Ahojky všichni!
Vybavujete si, jak jsem párkrát říkala, že občas vás článek nemine v sobotu? Tak zrovna toto je ten případ. Ne, že bych měla času na rozdávání, ale nechci si tu syslit články čtvrt století :D. Tak jdeme na to, co to vlastně čtu.

Když už tu někteří přečetli Padesát odstínů šedi, tak všem muselo být více než jasné, že přijde další díl z této trilogie a to Padesát odstínů temnoty. Myslím, že žádné obecné informace přikládat nemusím, jelikož je to stejné jako u dílu prvního.

Nebudu vám lhát. Knížku už jsem v tuto chvíli dočetla, ale bez ukázky četby by to nešlo! Tak vám dokonce i prozradím, že na samotnou recenzi se můžete těšit už příští týden. A co víc? Příští týden budou opět 3 články! Proč? Abych vám zpříjemnila ty knihomilské články a trochu to vykompenzovala :).

Co k samotné knize? Každý určitě ví, že tento díl navazuje na díl první, tudíž první kniha špatným koncem určitě nekončí, naopak! To zajímavé teprve začíná. No, nebudu vám tu prozrazovat nic víc, na to si počkejte do čtvrtka! :)

.


Užijte si krásný víkend.
Vaše Nikča!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama