Víkendovka č.9

29. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Ač vás zanedbávám, tak Víkendovku si přeci jen odpustit nemůžu! Zvlášť, když jsem měla tak zajímavý víkend, alespoň pro mě! :) Tak ať nezdržuji zbytečnostmi, jdeme na to!

Pátek 26. 2.

Už ráno začalo "skvěle". Při cestě do školy jsem chtěla u mosteckého Tesca natankovat, mají tam totiž nejlevnější a kvalitní benzín. Po něm se auto vážně hýbe! No jo, jenže jako na potvoru měli "doplňování zásob". Aha, takže honem rychle na předraženou Shellku. Tam to za mě natankoval velice ochotný pracovník a hold jsem si trochu připlatila, nevadí. Pak jsem se vydala na služebnu Městské policie pro podepsanou smlouvu na mou praxi a ejhle, ona tam nebyla a pátek byl poslední den na odevzdání :D. Bylo mi řečeno, že během dopoledne bude hotová, tak že si pro ni ze školy odskočím. No celé dopoledne jsem ten mobil doslova hypnotizovala :D. Ozvali se mi až při odchodu ze školy, tak jsem skočila do auta a frčela pro ni! Hold ji odevzdám až v pondělí :D.

Pak jsem se vydala na pravidelný páteční nákup a po vyložení nákupu doma, honem rychle na doučování :). Večer jsme trávili klasiky odpočinkem u televize.

Sobota 27. 2.

Tak jsme se opět zbavili toho našeho malého zlobivce. Vyrazil se svou "babičkou a prababičkou" na dlouhou vycházku! My jsme s přítelem sedli do auta a vyrazili jsme na náš fotbalový stadion do klubovny. Nejdřív proběhla likvidace skříně v klubovně a pak jsem, jako generál, sledovala, jak přítel s kamarády malují choreo na další týden na první jarní zápas. Poté jsme si jeli vyzvednout našeho chlupáčka. Kluky jsem vyhodila doma a vydala se v dobré víře do Podnikatelského inkubátoru na seminář. Hádejte co … vsugerovala jsem si špatné datum a on žádný nebyl :D. Tak jsem si spravila chuť v Kauflandu a vyrazila jsem opět domů.
PS: Po 100 letech jsem si koupila časopis - Žena a život, takže evidentně další "Čteme s All about all and me" bude o tomto časopisu :D

Neděle 28. 2

Ráno budíček a hurá na BMW sraz na mostecký autodrom. O této akci vám neprozradím víc, protože se můžete ve středu/čtvrtek těšit na extra článek :). Bylo to pro mě dokonalé dopoledne. Po této skvělé akci jsme s přítelem vyrazili na "rodičovský oběd" k jeho rodičům. Nakonec jsme se i odpoledne rozhodli, že se tentokrát s naším chlupáčkem zajdeme na dlouhou procházku my.


Jako každou neděli, jsem se v podvečer vydala zpátky domů. Zasedla jsem k počítači a začala jsem pracovat na věcech do školy, které jsem samozřejmě o víkendu nestihla :D.


Tak doufám, že jste si víkend užili, stejně jako já a u dalšího článku Ahoooooj :)

Vaše Nikča!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama