Víkendovka č.8

22. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Na začátku se vám musím přiznat, že na mě během jarních prázdnin padla taková nudící nálada. Nemám vůbec chuť něco dělat, psát a vymýšlet. Je tedy dost možné, že na chvíli budu zase opět méně aktivní, ale rozhodně nesmutněte! Nekončím, jen odpočívám :).

Pátek 19. 2.

Jarní prázdniny už se pomalu chýlí ke konci a já absolutně nic neudělala pro blog, školu a vůbec pro nic! Vše mě nudilo a byla jsem strašně vyčerpaná, takže vás asi zklamu, ale dnešní Víkendovka bude stroze krátká :D.

Celý den jsme byli s přítelem doma. Jediná akce byla ta, že nás přítelova maminka na chvíli "zbavila" toho našeho prcka a vytáhla ho na pěší túru. Zbytek dne jsme prováleli u televize a filmů :D.

Sobota 20. 2.

Další klidový den. Opět jsme byli ušetřeni Donova blbnutí. No jo, jenže když se vrátil domů, nastal šok. Nebyl to krémový pejsek, ale totálně uhlový čoklík :D. Takže nastalo razantní koupání. Zbytek odpoledne bylo hrozné, jelikož našeho malého chlupáčka začalo trápit bříško. No, bylo to jako s malým miminkem. Když už se odpoledne koupal Don, tak jsme večer vykoupali rovnou i Čupřinku :D.
PS: Babička má narozeniny! :)

Neděle 21. 2.

Probuzení do posledního prázdninového dne bylo upršené. Bylo to hrozné! Rychle jsme se oblékli, umyli, já se trochu svátečněji nalíčila a vyrazili jsme na rodinnou oslavičku babiččiných narozenin. Babičce jsem vezla orchiej, ty totiž naprosto miluje!

Po oslavičce jsme Dona odvezli k mým rodičům a s přítelem jsme se vydali do Litvínova po dlouhé době na fotbal. Na "přátelák". Chtěli jsme zjistit, jak na tom náš tým po pauze je. Nebylo to vůbec špatné, až na to počasí! To bylo katastrofální. Takže jsem byla nakonec ráda, že jsme dojeli domů!

Přeji vám krásný týden a rozhodně lepší náladu než mám zrovna teď já. Budu doufat, že ě to způsobilo jen to počasí :).

Vaše Nikča!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama