Víkendovka č.7

15. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!
Ahojky všichni!
Tak jak jste si užili víkend zamilovaných? Napsalo mi celkem dost lidí s odkazy své blogy. Určitě nepřestávejte a své blogy posílejte dál! Moc ráda si počtu :). Teď už ale pojďme k věci!

Pátek 12. 2.
Ráno jsem sotva vstala. Jen co jsem došla do koupelny i došlo, že v takovém stavu nemůžu jet do školy. Doznívaly čtvrteční bacily. No tak jsem si zalehla zpátky do postele a až do postele spala. Byl to klasický marodící den. Po obědě už jsem se začala dávat dohromady a začala jsem stříhat video o organizaci mého času. Poté jsem se překonala a ještě si dotočila voiceover, protože jsem chtěla, aby toto video bylo takým valentýnským dárečkem, právě proto, že videa u mě moc častá nejsou :).
Večer jsem se překonala, sedla do auta a jela nakoupit a rovnou k nemocnému příteli. Cestou jsem se v podstatě uzdravila :D.


Sobota 13. 2.
Ach Jo, jak vůbec trávit víkend, když jste marodi? Já jsem to vyřešila tak, že jsem jela s rodiči na oběd, vyzvedla nějaké věci u přítelovo rodičů a ještě si sjela nakoupit pár věcí do Kauflandu a DM. Znáte ty jejich borůvkové hroznové cukry? Doporučuji! Odpoledne jsem si zasedla k dopisu a napsala ho jedním dechem.
Večer z ničeho nic přišel nápad - ostříhat psa. No, příště radši drátem do oka! Od 8 do 12 byla naším místem podlaha na zemi v hromadě chlupů! Stříhat doma Lhaso apsa? Už nikdy! :D Ale jak mu to teď sluší, štramákovi!

Neděle 14. 2.
Krásný Valentýn! Svátek, který my zaručeně neslavíme. Není pro nás vůbec podstatný, ale já vám nadělila dáreček - video. Tak snad se líbí :). Já před obědem skočila pro pár věcí do obchodu a jen hodila ohřát oběd. Poté přijeli rodiče mi okouknout výfuku auta, protože ať chci nebo ne, auto musí na výměnu výfuku. Odpoledne jsem já strávila u knížky a přítel u Xboxu. Jelikož moc dlouho u četby nevydržím, vzala jsem květináč a šla si zasadit semínka z Alberta. Vyrostlo už něco někomu? :D


Přeji vám krásný další týden. Já mám jarní prázdniny, takže je dost možné, že budete mít pár článků navíc, nebo si je předepíšu dopředu, abych vás o ně spíš neošidila! :)
Vaše Nikča!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama