Víkendovka č.6

8. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Tak jsme tu snad prvně a mega nabitého víkendu! :) Tak ať to neprodlužuji, jdeme na to…

Pátek 5.2.

Jeden velký den! Hned ráno, co jsem vstala, jsem rychle, jako špion běžela do auta, kde jsem měla schovaný vlastnoručně upečený dort a dárek pro přítele. Má totiž 5. narozeniny! Chudák, mohl si ještě 2 hodiny pospat, než šel do práce a já ho takhle probudila, kvůli narozeninám :D. Poté jsem hned vyrazila na volejbal. Měli jsme totiž dívčí meziškolní turnaj. Tady to bylo celkem drsné! Odnesla to má pravačka a záda! No, postoupili jsme alespoň ze skupiny, ale víc nic. Bohužel, bohudík? Co by se stalo, kdybychom hráli dál? To bych si tu ruku zlomila? :D


Po volejbale jsem musela sednout do auta a rychle jet k tátovi do práce. No, co jsem si asi tak doma zapomněla? Lístek na kamarádky maturitní ples! Hlavně, že jsem měla šaty :D. Odpoledne jsem běžela ještě na jedno menší doučováníčko a pak už jsem jen skočila do sprchy a trávila jsem čas před zrcadlem. Přišlo líčení a co se nestalo, stíny, které jsem si koupila výhradně k šatům na tento ples, jsem nechala doma, takže mi nezbylo nic jiného, než tvořit z tužky :D. Pak jsem si tak pracně nakulmovala vlasy a jen co jsem vylezla, spustil se déšť… skvělý!

Co k plesu říct? Co se stalo v Repre, zůstalo v Repre. Ne že bych vyváděla nějaké nepřistojnosti, ale spíš si většinu nepamatuji :D. Kamarádka měla ples naprosto nádherný! My jí udělali pekelnou atmosféru při šerpování a pořádně celý večer zapili. V podstatě jsme za celý večer vystřídali 3 místa: ples, Next gyros a hospůdku vedle plesu. Chůze v dlouhých šatech byla skvělá! Zakončila jsem to tam celkem brzy, po odšerpování jsem si vzala taxíka a hurá domů do postele.


Z celého večera plyne jedno moudro: Člověk dojde jednou ke chvíli, kdy si uvědomí, že by měl přestat pít, protože se z ničeho nic objeví na fotce z fotokoutku, kde zná jen jednoho ze všech a ještě je to jeho učitel :D.
Sobota 6.2

Myslela jsem si, že si pospím. A ono prd. Už na 11. hodinu jsme frčeli nakoupit. Po cestě zpět jsme nechali veškerý nákup u rodičů přítele a jeli jsme si jen domů pro Dona. Potom jsme zase dokonce i s dortem šli zpátky. Slavilo se totiž přítelovo znovunarození :D. Takže jsem jela druhý den v alkoholu. I když jsem se už velmi krotila! Bylo to napití spíš jen ze slušnosti, protože jsem chtěla předejít nečekaným nevolnostem. Večer jsme to tedy ukončili a zachumlali se u filmů v obýváku. Spát jsem šla tentokrát brzy, musela jsem dospat veškeré nedostatky :D.

Neděle 7. 2

Když už jsem si tedy pospala a říkala jsem si, jak bych se mohla ještě líně pohybovat po bytě, zavolala mamka, abychom za nimi přijeli do restaurace na oběd. Na líčení jsem pro jednou kašlala a neudělala se sebou naprosto nic! Rychle jsme tedy sedli do auta a jeli jsme. Tam jsme se pořádně nadlábli a jeli shánět květináče a hlínu na naše bambusy. Obi nás zklamala, ale Tesco zachránilo! Tak si tedy přítel zahrál na zahradníka a zbytek odpoledne jsme spolu prolenošlili podle plánů. Večer jsem jen natahala všechny ty obrovské tašky do auta a upalovala si to domů. Tam jsem jen dodělávala nějaké restíky u výborného manga a vidím to na rychlý skok do postele!


Doufám, že jste měli fajn víkend a pěkně jste si ho užili!

Mějte se hezky!
Vaše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama