Víkendovka č.5

1. února 2016 v 18:02 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Toho, kdo vždy očekává Víkednovku hned v pondělí ráno, jsem opět zklamala. Bohužel, nedá se nic dělat, ale jelikož jsem zůstávala u přítele až do pondělí, tak pochopitelné v neděli nebyl čas na psaní :D. Tak to nebudeme prodlužovat a jdeme na to!

Pátek 29. 1.

Všichni studující jásali, protože jsme tu měli pololetní volno. Asi aby všichni průšviháři měli čas zamaskovat modřiny. No jo, jenže mě čekalo peklo formou 2 doktorů. První zastávka byla u zubaře. Ze zubařů mám šílený strach, hlavně když k němu jdu sama. Blik, je mi 18, což znamená, že po doktorech už mě nikdo doprovázet a držet za ručičku nebude, takže doktoři, těšte se ! :D U zubařky jsem naštěstí pobyla jen pár minut, a už jsem utíkala do dalšího patra na gynekologii. Čekárna plná nespokojených těhulí a já mezi nimi musela trávit celou hodinu! Veškeré kontroly mi dopadly dobře a já už pádila domů. Doma jsem se moc neohřála, protože jsem jela s tátou k babičce na oběd. Poté jsem odvezla taťku do práce a už jsem si to uháněla do Mostu. Nejdřív jsem jela vyřídit pracovní záležitost do Kauflandu a pak jsem si jela vyzvednout přítele z práce. Spolu jsme oběhli obchody za účelem sehnání vystřelovacích konfet na maturitní ples mé nejlepší kamarádky, ale neúspěšně!

.


Sobota 30. 1.

Oběd u přítelovo rodičů. To jsou vždy tak skvělá jídla! :D To by se člověk odnaučil i vařit! Po obědě jsme vystřelili zpátky domů, rychle se zachumlat na gauč. Páteční pobyt mezi těhulemi se na Nikolce asi projevil, protože jsme s přítelem, kvůli mně, letěli ještě 20 minut před uzavřením našeho Alberta sehnat něco na chuť. A hádejte co, nic jsem si nevybrala :D. Ach ty chutě! Stejně jsem doma něco ulovila a chutě u spousty filmů a nové Forzy 6 zahnala!

Neděle 31. 1

Neděle je běžným odjezdovým dnem, ale ne tento týden. Jelikož jsem šla se školou v pondělí do divadla, zůstala jsem v Mostě. Odpoledne se přijeli podívat rodiče s 2 úkoly. Vyměnit mi mou rozbitou řadící páku (á ji nerozbila! :D) a podívat se na našeho malého šmudlu Dona. Co jsme vlastně v neděli dělali? Já s teda pamatuji jen filmový maraton :D. Tento víkend byl vážně "akční" :D. Ale co víc, nejen že jsme opět seděli u Xboxu u Forzy, ale také u Fify! Ten kdo mě sleduje na instagramu, tak ví, že mi jednu hru přítel svěřil (šel se totiž vykoupat :D) a já vyhrála 5:0. Radost mi zkazil až ve chvíli, kdy mi zjednodušeně řečeno oznámil, že jsem hrála v roli favorita s totálním ztroskotancem :D. Co víc si přát? :DTeď tu mám takový nový bodíček. Jelikož sleduji A cup of style a Lucka přišla s nápadem sdílení své četby, tak bych na to chtěla navázat taky, jen trochu jiným principem. Vždy bych přidala nějaký krátký příspěvek o tom, co jsem právě začala číst a na konci knihy bych podala videorecenzi :).

Tak snad jste si užili více akční víkend, než já! :D
Vaše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama