Postcard Diary aneb nový přítel

17. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Postcrossing a vše okolo
Ahojky všichni!
Slyšeli jste o "trendu" Postcard Diary? Chápu, pokud jste do nedávna neznali Postcrossing a naší Facebookovou oficiální skupinu, tak vám tento název asi moc nepřidá. Pokusím se vám to co nejlépe přiblížit :).

O co jde?
Pokud jste alespoň začátečníci v angličtině, tak právě překlad názvu, plně odpovídá této akci. V této akci je vám náhodným losem přidělen parťák, který se do PD také zapojil. Pak je v podstatě vše o vás. Někdo, kdo preferuje dopisy, požaduje dopisy a někdo zase pohledy. Tak, a jsme u toho hlavního. Každý týden pošlete parťákovi dopis/pohled, ve kterém mu popíšete svůj týden. Je to vážně jako deníček. Nejlepší na tom je, že si v podstatě na ty pohledy neodpovídáte, protože se hezky kryjí :).


Kde se přihlásit?
Jediné přihlašování k českému Postcard Diary je v oficiální Facebookové skupině Postcrossing CZ (česká diskuze o tomto hobby), kterou jsem již zmiňovala v článku o Postcrossingu. Pokud se dostanete do skupiny, už vám stačí jen vyčkat, až se ve skupině objeví fotka s upozorněním na daný měsíc PD. Pod fotku se stačí přihlásit a už jen čekáte na los :).
Má zkušenost


Já osobně jsem se zapojila do 90% všech měsíců. Můžu říct, že je to skvělá zkušenost! Najdete nové přátele, najdete nové kontakty a to vám zůstane po celý život :). Ať už budete potřebovat cokoliv, na tyto lidi se můžete vždycky obrátit. Ano, mám i špatné zkušenosti. Zrovna z ledna tohoto roku nemám ještě ani 1 pohled, což je docela smutné, když je 6. února :D. Ale věřte mi, většina lidí to dělá poctivě :)
Komu vlastně poděkovat? Na koho se obracet? Na šikovnou a trpělivou Julču Janošťákovou!


Přeji vám krásnou sobotu!
Vaše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama