Čtení s All about all and me

24. února 2016 v 20:34 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni!
Tak k vám přicházím s menším projektíkem a to "Čteme s All about all and me" pod hashtagem #ctemesallaboutallandme. Vždy vám přinesu informace o tom, co právě čtu já :). Po přečtení knihy bych byla vždy ráda, kdybych natočila video recenzi, ale to je zatím mezi diskuzí :D.


Padesát odstínů šedi
Knižní bestseller od autorky E. L. James už není žádná žhavá novinka. Musím přiznat, že tuto knihu nečtu poprvé :D. Celou trilogii už mám asi 3x přečtenou a samozřejmě zhlédnutý filmovou verzi v anglickém i českém jazyce opět několikrát.

Kniha vede společně s filmovou verzí velmi kontroverzní postavení napříč státy, lidmi a v podstatě úplně všemi. Já stojím asi na nějaké neutrální straně, ale to více v recenzi :).
Momentálně jsem v částí cca 500 stran, takže se co nejdříve můžete těšit i na recenzi. V ní shrnu vše podstatné i nepodstatné.

.


Instagram - Jelikož mi poslední dobou připadá, že na instagramu to žije více, jako na facebooku, tak jsem si vytvořila vlastní hashtag #ctemesallaboutallandme. Budu moc ráda, když svou ukázku četby na isntagramu označíte i tímto hashtagem a tak já uvidím, co kdo čte a třeba mě to i dále inspiruje :).
Přeji vám hezký den a já usedám k učebnici práva.

Vaše Nikča! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama