Únor 2016

Víkendovka č.9

29. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Ač vás zanedbávám, tak Víkendovku si přeci jen odpustit nemůžu! Zvlášť, když jsem měla tak zajímavý víkend, alespoň pro mě! :) Tak ať nezdržuji zbytečnostmi, jdeme na to!

Pátek 26. 2.

Už ráno začalo "skvěle". Při cestě do školy jsem chtěla u mosteckého Tesca natankovat, mají tam totiž nejlevnější a kvalitní benzín. Po něm se auto vážně hýbe! No jo, jenže jako na potvoru měli "doplňování zásob". Aha, takže honem rychle na předraženou Shellku. Tam to za mě natankoval velice ochotný pracovník a hold jsem si trochu připlatila, nevadí. Pak jsem se vydala na služebnu Městské policie pro podepsanou smlouvu na mou praxi a ejhle, ona tam nebyla a pátek byl poslední den na odevzdání :D. Bylo mi řečeno, že během dopoledne bude hotová, tak že si pro ni ze školy odskočím. No celé dopoledne jsem ten mobil doslova hypnotizovala :D. Ozvali se mi až při odchodu ze školy, tak jsem skočila do auta a frčela pro ni! Hold ji odevzdám až v pondělí :D.

Pak jsem se vydala na pravidelný páteční nákup a po vyložení nákupu doma, honem rychle na doučování :). Večer jsme trávili klasiky odpočinkem u televize.

Sobota 27. 2.

Tak jsme se opět zbavili toho našeho malého zlobivce. Vyrazil se svou "babičkou a prababičkou" na dlouhou vycházku! My jsme s přítelem sedli do auta a vyrazili jsme na náš fotbalový stadion do klubovny. Nejdřív proběhla likvidace skříně v klubovně a pak jsem, jako generál, sledovala, jak přítel s kamarády malují choreo na další týden na první jarní zápas. Poté jsme si jeli vyzvednout našeho chlupáčka. Kluky jsem vyhodila doma a vydala se v dobré víře do Podnikatelského inkubátoru na seminář. Hádejte co … vsugerovala jsem si špatné datum a on žádný nebyl :D. Tak jsem si spravila chuť v Kauflandu a vyrazila jsem opět domů.
PS: Po 100 letech jsem si koupila časopis - Žena a život, takže evidentně další "Čteme s All about all and me" bude o tomto časopisu :D

Neděle 28. 2

Ráno budíček a hurá na BMW sraz na mostecký autodrom. O této akci vám neprozradím víc, protože se můžete ve středu/čtvrtek těšit na extra článek :). Bylo to pro mě dokonalé dopoledne. Po této skvělé akci jsme s přítelem vyrazili na "rodičovský oběd" k jeho rodičům. Nakonec jsme se i odpoledne rozhodli, že se tentokrát s naším chlupáčkem zajdeme na dlouhou procházku my.


Jako každou neděli, jsem se v podvečer vydala zpátky domů. Zasedla jsem k počítači a začala jsem pracovat na věcech do školy, které jsem samozřejmě o víkendu nestihla :D.


Tak doufám, že jste si víkend užili, stejně jako já a u dalšího článku Ahoooooj :)

Vaše Nikča!

Čtení s All about all and me

24. února 2016 v 20:34 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni!
Tak k vám přicházím s menším projektíkem a to "Čteme s All about all and me" pod hashtagem #ctemesallaboutallandme. Vždy vám přinesu informace o tom, co právě čtu já :). Po přečtení knihy bych byla vždy ráda, kdybych natočila video recenzi, ale to je zatím mezi diskuzí :D.


Padesát odstínů šedi
Knižní bestseller od autorky E. L. James už není žádná žhavá novinka. Musím přiznat, že tuto knihu nečtu poprvé :D. Celou trilogii už mám asi 3x přečtenou a samozřejmě zhlédnutý filmovou verzi v anglickém i českém jazyce opět několikrát.

Kniha vede společně s filmovou verzí velmi kontroverzní postavení napříč státy, lidmi a v podstatě úplně všemi. Já stojím asi na nějaké neutrální straně, ale to více v recenzi :).
Momentálně jsem v částí cca 500 stran, takže se co nejdříve můžete těšit i na recenzi. V ní shrnu vše podstatné i nepodstatné.

.


Instagram - Jelikož mi poslední dobou připadá, že na instagramu to žije více, jako na facebooku, tak jsem si vytvořila vlastní hashtag #ctemesallaboutallandme. Budu moc ráda, když svou ukázku četby na isntagramu označíte i tímto hashtagem a tak já uvidím, co kdo čte a třeba mě to i dále inspiruje :).
Přeji vám hezký den a já usedám k učebnici práva.

Vaše Nikča! :)

Víkendovka č.8

22. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Na začátku se vám musím přiznat, že na mě během jarních prázdnin padla taková nudící nálada. Nemám vůbec chuť něco dělat, psát a vymýšlet. Je tedy dost možné, že na chvíli budu zase opět méně aktivní, ale rozhodně nesmutněte! Nekončím, jen odpočívám :).

Pátek 19. 2.

Jarní prázdniny už se pomalu chýlí ke konci a já absolutně nic neudělala pro blog, školu a vůbec pro nic! Vše mě nudilo a byla jsem strašně vyčerpaná, takže vás asi zklamu, ale dnešní Víkendovka bude stroze krátká :D.

Celý den jsme byli s přítelem doma. Jediná akce byla ta, že nás přítelova maminka na chvíli "zbavila" toho našeho prcka a vytáhla ho na pěší túru. Zbytek dne jsme prováleli u televize a filmů :D.

Sobota 20. 2.

Další klidový den. Opět jsme byli ušetřeni Donova blbnutí. No jo, jenže když se vrátil domů, nastal šok. Nebyl to krémový pejsek, ale totálně uhlový čoklík :D. Takže nastalo razantní koupání. Zbytek odpoledne bylo hrozné, jelikož našeho malého chlupáčka začalo trápit bříško. No, bylo to jako s malým miminkem. Když už se odpoledne koupal Don, tak jsme večer vykoupali rovnou i Čupřinku :D.
PS: Babička má narozeniny! :)

Neděle 21. 2.

Probuzení do posledního prázdninového dne bylo upršené. Bylo to hrozné! Rychle jsme se oblékli, umyli, já se trochu svátečněji nalíčila a vyrazili jsme na rodinnou oslavičku babiččiných narozenin. Babičce jsem vezla orchiej, ty totiž naprosto miluje!

Po oslavičce jsme Dona odvezli k mým rodičům a s přítelem jsme se vydali do Litvínova po dlouhé době na fotbal. Na "přátelák". Chtěli jsme zjistit, jak na tom náš tým po pauze je. Nebylo to vůbec špatné, až na to počasí! To bylo katastrofální. Takže jsem byla nakonec ráda, že jsme dojeli domů!

Přeji vám krásný týden a rozhodně lepší náladu než mám zrovna teď já. Budu doufat, že ě to způsobilo jen to počasí :).

Vaše Nikča!

Postcard Diary aneb nový přítel

17. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Postcrossing a vše okolo
Ahojky všichni!
Slyšeli jste o "trendu" Postcard Diary? Chápu, pokud jste do nedávna neznali Postcrossing a naší Facebookovou oficiální skupinu, tak vám tento název asi moc nepřidá. Pokusím se vám to co nejlépe přiblížit :).

O co jde?
Pokud jste alespoň začátečníci v angličtině, tak právě překlad názvu, plně odpovídá této akci. V této akci je vám náhodným losem přidělen parťák, který se do PD také zapojil. Pak je v podstatě vše o vás. Někdo, kdo preferuje dopisy, požaduje dopisy a někdo zase pohledy. Tak, a jsme u toho hlavního. Každý týden pošlete parťákovi dopis/pohled, ve kterém mu popíšete svůj týden. Je to vážně jako deníček. Nejlepší na tom je, že si v podstatě na ty pohledy neodpovídáte, protože se hezky kryjí :).


Kde se přihlásit?
Jediné přihlašování k českému Postcard Diary je v oficiální Facebookové skupině Postcrossing CZ (česká diskuze o tomto hobby), kterou jsem již zmiňovala v článku o Postcrossingu. Pokud se dostanete do skupiny, už vám stačí jen vyčkat, až se ve skupině objeví fotka s upozorněním na daný měsíc PD. Pod fotku se stačí přihlásit a už jen čekáte na los :).
Má zkušenost


Já osobně jsem se zapojila do 90% všech měsíců. Můžu říct, že je to skvělá zkušenost! Najdete nové přátele, najdete nové kontakty a to vám zůstane po celý život :). Ať už budete potřebovat cokoliv, na tyto lidi se můžete vždycky obrátit. Ano, mám i špatné zkušenosti. Zrovna z ledna tohoto roku nemám ještě ani 1 pohled, což je docela smutné, když je 6. února :D. Ale věřte mi, většina lidí to dělá poctivě :)
Komu vlastně poděkovat? Na koho se obracet? Na šikovnou a trpělivou Julču Janošťákovou!


Přeji vám krásnou sobotu!
Vaše Nikča :)

Víkendovka č.7

15. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!
Ahojky všichni!
Tak jak jste si užili víkend zamilovaných? Napsalo mi celkem dost lidí s odkazy své blogy. Určitě nepřestávejte a své blogy posílejte dál! Moc ráda si počtu :). Teď už ale pojďme k věci!

Pátek 12. 2.
Ráno jsem sotva vstala. Jen co jsem došla do koupelny i došlo, že v takovém stavu nemůžu jet do školy. Doznívaly čtvrteční bacily. No tak jsem si zalehla zpátky do postele a až do postele spala. Byl to klasický marodící den. Po obědě už jsem se začala dávat dohromady a začala jsem stříhat video o organizaci mého času. Poté jsem se překonala a ještě si dotočila voiceover, protože jsem chtěla, aby toto video bylo takým valentýnským dárečkem, právě proto, že videa u mě moc častá nejsou :).
Večer jsem se překonala, sedla do auta a jela nakoupit a rovnou k nemocnému příteli. Cestou jsem se v podstatě uzdravila :D.


Sobota 13. 2.
Ach Jo, jak vůbec trávit víkend, když jste marodi? Já jsem to vyřešila tak, že jsem jela s rodiči na oběd, vyzvedla nějaké věci u přítelovo rodičů a ještě si sjela nakoupit pár věcí do Kauflandu a DM. Znáte ty jejich borůvkové hroznové cukry? Doporučuji! Odpoledne jsem si zasedla k dopisu a napsala ho jedním dechem.
Večer z ničeho nic přišel nápad - ostříhat psa. No, příště radši drátem do oka! Od 8 do 12 byla naším místem podlaha na zemi v hromadě chlupů! Stříhat doma Lhaso apsa? Už nikdy! :D Ale jak mu to teď sluší, štramákovi!

Neděle 14. 2.
Krásný Valentýn! Svátek, který my zaručeně neslavíme. Není pro nás vůbec podstatný, ale já vám nadělila dáreček - video. Tak snad se líbí :). Já před obědem skočila pro pár věcí do obchodu a jen hodila ohřát oběd. Poté přijeli rodiče mi okouknout výfuku auta, protože ať chci nebo ne, auto musí na výměnu výfuku. Odpoledne jsem já strávila u knížky a přítel u Xboxu. Jelikož moc dlouho u četby nevydržím, vzala jsem květináč a šla si zasadit semínka z Alberta. Vyrostlo už něco někomu? :D


Přeji vám krásný další týden. Já mám jarní prázdniny, takže je dost možné, že budete mít pár článků navíc, nebo si je předepíšu dopředu, abych vás o ně spíš neošidila! :)
Vaše Nikča!

Organizace mého času

14. února 2016 v 14:57 | XxNikolkaxX |  Videoblogerka
Ahojky všichni!

Ač jsem nejdřív nechtěla, tak i tak jsem natočila velmi amatérské video, které se zaměřuje na mou organizaci času. Video bylo neplánované, takže na něj nebyla žádná příprava a vznikalo za pochodu. Nemám extra techniku, která by kvalitě napomáhala, takže jsem si musela rozdělit video, jak můžete vidět, na obrazový záznam a voiceover. Byla to docela sranda nahrávat. Takže útěcha pro mě: Pokud by se nikomu toto spontánní video nelíbilo, tak alespoň já jsem se u něj skvěle pobavila! :D
Mějte se hezky a užijte si dnešní Valentýn.
My ho neslavíme, ale přeci jen může být někdo, kdo tento svátek prožívá :)

Vaše Nikča!


Laková úchylka 1. část

10. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Kosmetická taštička

Ahojky všichni!

Jsem tu s menší novinkou jménem Laková úchylka. No jo, původní plán byl, že dám všechny mé laky na nehty najednou do jednoho článku, ale když jsem to všechno sepsala na papírky, zjistila jsem, že by to asi nebavilo číst ani mě. Bylo toho prostě moc, takže jsem to rozdělila na několik částí, ale počet vám rozhodně neřeknu, ať máte překvapení :). Tak jdeme na to..

 • Catrice C04 Be my porcelain Doll!: Ach jo, tento lak byl můj první od Catrice a dokonce z limitované edice a také zklamání. Ještě, že byla za tak příznivou cenu (19,90,-), jinak bych byla vážně naštvaná. Jednoduše to pro mé nehty byla hrůza. Jsem zvyklá na rychleschnoucí laky a to tento rozhodně není. Schne velmi špatně, což je pro velmi vytíženého člověka, který chce během chvilky opět pracovat dost velká nevýhoda! Na to, abych krásně zakryla celou plochu nehtu, jsem potřebovala X vrstev. Takže když si sečtu X vrstev + dlouhá doba na zaschnutí = lak na 2 věci! Co se musí laku nechat, má rozhodně krásnou nude barvičku :). Catrice kosmetika je možná k zakoupení v Rossmanu.
 • Catrice C02 Playing in Lavender Heaven: Máme tu další kousek z této limitky. Nezanevřela jsem na ní, a tak jsem si za dalších 19,90,- v Rossmanu koupila i tuhle krásnou barvičku. Lak není kvalitou nic extra, ale to se dá chápat k poměru ceny. Barva je naprosto luxusní. Odpovídá pravým levandulím. Je rozhodně lepší částí limitované edice než první Be my porcelain Doll!. Jedno mají stejné, potřebu x vrstev pro parádní krytí. Díky barvičce a dlouhé výdrži bez úprav - 8 dní, jsem ochotna to tomu laku odpustit :).
 • Avon Nail wear pro+ Y2543 Midnight: Tomuto Avon laku se musí zanechat skvělá aplikace. Nejen, že konzistence laku je unikátní, ale i štěteček je naprosto bravurní. Na rozdíl od limitovaných Catrice stačí pro super krytí, díky tmavosti laku, pouze 1 vrstva. I tato 1 vrstva je naprosto skvělá. Je velmi hutná, ale ne natolik, aby vytvářela hrozný efekt. Co je opravdu obrovským mínusem je výdrž. Díky velikému odlupování vám tento lak nevydrží bez úprav ani 2 dny. Takže pokud ho chcete, jako já, k šatům na ples, tak si nehty nalakujte tak ten den plesu. To je akorát :D. Cena těchto laků se pohybuje mezi 50 a 60 korunami, kde jinde, než v Avonu.
 • Miss sporty Disco tech 3099: A máme tu také jeden bezbarvý, ale naprosto úžasný lak. Tento lak disponuje širokým jemným kartáčkem a ještě lepší konzistencí, která i po dlouhé době nehrudkovatí! Matným i lesklým lakům dodá parádní lesk. Matné hezky prozáří a z lesklých udělá doslova disco kouli :D. Zlepšuje celkovou výdrž laků, takže i takové Catrice limitky získávají delší životnost na nehtech. Bohužel nevím, zda se ještě prodává, za kolik se prodává, jelikož jsem ho asi před třemi lety našla v dárkovém balíčku od Miss sporty pod stromečkem :). Žádná extra cena to nebude, jejich laky se pohybují okolo 40,-, takže naprosto vyhovující cena!

Tak to bychom měli první lakovou část. Nechce ti na vás házet spoustu laků najednou. Jednak to je o dost větší práce pro mě, ale hlavně pro vás by to už nebylo natolik záživné, tak proč to nerozdělit, že? Hned to začne být zajímavější a díky neustálému rozrůstání sbírky mých laků si myslím, že se z toho stane i pravidelný seriál :D.

Mějte se hezky!
Vaše Nikča :)

Víkendovka č.6

8. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Tak jsme tu snad prvně a mega nabitého víkendu! :) Tak ať to neprodlužuji, jdeme na to…

Pátek 5.2.

Jeden velký den! Hned ráno, co jsem vstala, jsem rychle, jako špion běžela do auta, kde jsem měla schovaný vlastnoručně upečený dort a dárek pro přítele. Má totiž 5. narozeniny! Chudák, mohl si ještě 2 hodiny pospat, než šel do práce a já ho takhle probudila, kvůli narozeninám :D. Poté jsem hned vyrazila na volejbal. Měli jsme totiž dívčí meziškolní turnaj. Tady to bylo celkem drsné! Odnesla to má pravačka a záda! No, postoupili jsme alespoň ze skupiny, ale víc nic. Bohužel, bohudík? Co by se stalo, kdybychom hráli dál? To bych si tu ruku zlomila? :D


Po volejbale jsem musela sednout do auta a rychle jet k tátovi do práce. No, co jsem si asi tak doma zapomněla? Lístek na kamarádky maturitní ples! Hlavně, že jsem měla šaty :D. Odpoledne jsem běžela ještě na jedno menší doučováníčko a pak už jsem jen skočila do sprchy a trávila jsem čas před zrcadlem. Přišlo líčení a co se nestalo, stíny, které jsem si koupila výhradně k šatům na tento ples, jsem nechala doma, takže mi nezbylo nic jiného, než tvořit z tužky :D. Pak jsem si tak pracně nakulmovala vlasy a jen co jsem vylezla, spustil se déšť… skvělý!

Co k plesu říct? Co se stalo v Repre, zůstalo v Repre. Ne že bych vyváděla nějaké nepřistojnosti, ale spíš si většinu nepamatuji :D. Kamarádka měla ples naprosto nádherný! My jí udělali pekelnou atmosféru při šerpování a pořádně celý večer zapili. V podstatě jsme za celý večer vystřídali 3 místa: ples, Next gyros a hospůdku vedle plesu. Chůze v dlouhých šatech byla skvělá! Zakončila jsem to tam celkem brzy, po odšerpování jsem si vzala taxíka a hurá domů do postele.


Z celého večera plyne jedno moudro: Člověk dojde jednou ke chvíli, kdy si uvědomí, že by měl přestat pít, protože se z ničeho nic objeví na fotce z fotokoutku, kde zná jen jednoho ze všech a ještě je to jeho učitel :D.
Sobota 6.2

Myslela jsem si, že si pospím. A ono prd. Už na 11. hodinu jsme frčeli nakoupit. Po cestě zpět jsme nechali veškerý nákup u rodičů přítele a jeli jsme si jen domů pro Dona. Potom jsme zase dokonce i s dortem šli zpátky. Slavilo se totiž přítelovo znovunarození :D. Takže jsem jela druhý den v alkoholu. I když jsem se už velmi krotila! Bylo to napití spíš jen ze slušnosti, protože jsem chtěla předejít nečekaným nevolnostem. Večer jsme to tedy ukončili a zachumlali se u filmů v obýváku. Spát jsem šla tentokrát brzy, musela jsem dospat veškeré nedostatky :D.

Neděle 7. 2

Když už jsem si tedy pospala a říkala jsem si, jak bych se mohla ještě líně pohybovat po bytě, zavolala mamka, abychom za nimi přijeli do restaurace na oběd. Na líčení jsem pro jednou kašlala a neudělala se sebou naprosto nic! Rychle jsme tedy sedli do auta a jeli jsme. Tam jsme se pořádně nadlábli a jeli shánět květináče a hlínu na naše bambusy. Obi nás zklamala, ale Tesco zachránilo! Tak si tedy přítel zahrál na zahradníka a zbytek odpoledne jsme spolu prolenošlili podle plánů. Večer jsem jen natahala všechny ty obrovské tašky do auta a upalovala si to domů. Tam jsem jen dodělávala nějaké restíky u výborného manga a vidím to na rychlý skok do postele!


Doufám, že jste měli fajn víkend a pěkně jste si ho užili!

Mějte se hezky!
Vaše Nikča :)

Nákup radosti č.2

3. února 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!
Ahojky všichni!
Tak tu mám pro vás nové, tentokrát už druhé Nákupy radosti. Tyto vznikaly hlavně v období Vánoc, takže vás tu nejdříve zahltím dárky a dary (kdo sleduje můj Instagram, tak jistě tuší) a až poté vás seznámím s opravdovými nákupy radosti :).
 • 4x Essence mini sheer lip balm 01, 02, 03, 04: Někdo ví, někdo možná ne, ale v prosinci jsem se zapojila každý den do Essence adventního kalendáře. No a tak jsem si říkala, no to by bylo, abych alespoň jednou nevyhrála. No a blik, jednou se to povedlo. Vyhrála jsem všechny 4 balzámy z této řady. V obchodech se pohybují okolo 59,-. Musím říct, že jediný odstín 01 mi nesedl, protože odpovídá balzámu a to bezbarvému. Zbytek je naprosto skvělý. Určitě plánuji recenzi přímo na tuto sadu.
 • Yves Rocher krém na ruce - malina: Tato malá verze tohoto krémíčku mě zastihla v balíčku z Francie k mým narozeninám. Byla jsem naprosto překvapená balením, tak i obsahem. Sice výdrž hydratace není skvostná, ale ta vůně je naprosto božská! Až toto balení dopotřebuji, rozhodně si pořídím další :).
 • Mýdlo z Francie: Bohužel nejsem schopná zatím říct více než to, že na mě mýdlo vypadlo z narozeninové krabičky, božsky voní a o značce, kterou na něm nemohu najít, nevím absolutně nic. Předpokládám, že se jedná o nějaké handmade francouzské mýdlo :)
 • Paletka očních stínů z Francie: Tak toto byl asi krok vedle. Kvalitou a pigmentací nic moc. Ale jako dárek to bylo fajn :).
 • Douglas Eyes In love with … 26: Tyto stíny, nebo spíš třpytky jsem si chtěla koupit už dávno sama, ale nějak jsem na to vždycky zapomněla. No a najednou jsem je dostala v balíčku k narozeninám. No byla jsem celá nadšená! Výdrž a pigmentace sice nic moc, ale ten třpyt! Ten mi vydržel celý den, večer :)
 • Boujois Paris Effect 3D: Páni, ani nevím co říct. Výdrž teda není extra, ale pokud vám nevadí si každou chvilku přetřít rty, tak je to naprosto senzační pigmentovaný lesk. O tekuté rtěnce nelze mluvit, ale o zabarvenějším lesku už se mluvit dá a to kladně!
 • Čajové svíčky Aloe vera: Tyto svíčky na mě vykoukly od kamarádky, tentokrát z Čech. No, od této značky si většinou kupuji všechny čajovky, ale tyto jsou rozhodně krok vedle. Vypálila jsem zatím 3 a bojím se zapálit kvůli smradu ten zbytek!
 • Essence Lipliner 12 wish mea rose: Úlovek z Kauflandu. Ani jsem nevěděla, že se tam nachází stojan Essence. Tuto barvu jsem potřebovala přesně k mé oblíbené rtěnce od NYC, takže jsem šla na jistotu! Cena byla 29,90,-, takže žádná tragédie, byla to fantastická cena!
 • Weinicai balzám na rty: Myslela jsem si, že to bude pokus omyl, ale naopak. Tento balzám, ve tvaru EOS, je celkem fajn. Narazila jsem na něj náhodou v prodejně ŠLAKu za neuvěřitelných 29,90,-. Vůně je šílená! Kam se hrabou nějaké parfémy. Občas to mým migrénám moc nepřispívá.
 • Svíčka ve skle Tesco F&F Home Limetka: Musím říct, že tato svíčka mě mile překvapila. Koupila jsem si ji původně jen kvůli barvě, která se nám hodila do obýváku, ale nakonec si získala mé srdce. Vůně byla cítit sice jen při naklonění nad svíčku, ale výdrž byla unikátní. Stála jen nějakých cca 30,- přímo v hypermarketu Tesco.
 • Ebelin 70 waterpads: Mini recenzi na tyto tamponky jste si mohli přečíst v prvních odpadcích, takže bylo celkem logické, že si pořídím další, větší balení. Tentokrát 70 kousků za 22,90. Opět v drogerii DM, kde jinde, že?
Tak to by byly mé další Nákupy radosti. Co jste si za poslední období koupili vy? Vyhovuje vám to, nebo se proklínáte? Určitě mi dejte vědět :).
Mějte se hezky!
Vaše Nikča :)

Víkendovka č.5

1. února 2016 v 18:02 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Toho, kdo vždy očekává Víkednovku hned v pondělí ráno, jsem opět zklamala. Bohužel, nedá se nic dělat, ale jelikož jsem zůstávala u přítele až do pondělí, tak pochopitelné v neděli nebyl čas na psaní :D. Tak to nebudeme prodlužovat a jdeme na to!

Pátek 29. 1.

Všichni studující jásali, protože jsme tu měli pololetní volno. Asi aby všichni průšviháři měli čas zamaskovat modřiny. No jo, jenže mě čekalo peklo formou 2 doktorů. První zastávka byla u zubaře. Ze zubařů mám šílený strach, hlavně když k němu jdu sama. Blik, je mi 18, což znamená, že po doktorech už mě nikdo doprovázet a držet za ručičku nebude, takže doktoři, těšte se ! :D U zubařky jsem naštěstí pobyla jen pár minut, a už jsem utíkala do dalšího patra na gynekologii. Čekárna plná nespokojených těhulí a já mezi nimi musela trávit celou hodinu! Veškeré kontroly mi dopadly dobře a já už pádila domů. Doma jsem se moc neohřála, protože jsem jela s tátou k babičce na oběd. Poté jsem odvezla taťku do práce a už jsem si to uháněla do Mostu. Nejdřív jsem jela vyřídit pracovní záležitost do Kauflandu a pak jsem si jela vyzvednout přítele z práce. Spolu jsme oběhli obchody za účelem sehnání vystřelovacích konfet na maturitní ples mé nejlepší kamarádky, ale neúspěšně!

.


Sobota 30. 1.

Oběd u přítelovo rodičů. To jsou vždy tak skvělá jídla! :D To by se člověk odnaučil i vařit! Po obědě jsme vystřelili zpátky domů, rychle se zachumlat na gauč. Páteční pobyt mezi těhulemi se na Nikolce asi projevil, protože jsme s přítelem, kvůli mně, letěli ještě 20 minut před uzavřením našeho Alberta sehnat něco na chuť. A hádejte co, nic jsem si nevybrala :D. Ach ty chutě! Stejně jsem doma něco ulovila a chutě u spousty filmů a nové Forzy 6 zahnala!

Neděle 31. 1

Neděle je běžným odjezdovým dnem, ale ne tento týden. Jelikož jsem šla se školou v pondělí do divadla, zůstala jsem v Mostě. Odpoledne se přijeli podívat rodiče s 2 úkoly. Vyměnit mi mou rozbitou řadící páku (á ji nerozbila! :D) a podívat se na našeho malého šmudlu Dona. Co jsme vlastně v neděli dělali? Já s teda pamatuji jen filmový maraton :D. Tento víkend byl vážně "akční" :D. Ale co víc, nejen že jsme opět seděli u Xboxu u Forzy, ale také u Fify! Ten kdo mě sleduje na instagramu, tak ví, že mi jednu hru přítel svěřil (šel se totiž vykoupat :D) a já vyhrála 5:0. Radost mi zkazil až ve chvíli, kdy mi zjednodušeně řečeno oznámil, že jsem hrála v roli favorita s totálním ztroskotancem :D. Co víc si přát? :DTeď tu mám takový nový bodíček. Jelikož sleduji A cup of style a Lucka přišla s nápadem sdílení své četby, tak bych na to chtěla navázat taky, jen trochu jiným principem. Vždy bych přidala nějaký krátký příspěvek o tom, co jsem právě začala číst a na konci knihy bych podala videorecenzi :).

Tak snad jste si užili více akční víkend, než já! :D
Vaše Nikča :)