Víkendovka č.4

26. ledna 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!!

Mám to ale zpoždění! Většinou už mám Víkendovku napsanou v neděli večer a v pondělí v 8 ráno už je online na blogu. Až na dnešek. Momentálně je 17:30, ale pondělí :D. Takže přemýšlím, že článek pověsím na blog až v úterý ráno. Snad to nikoho nenaštve, protože jsem si všimla, že Víkendovky jsou v podstatě spolu se články o Postcrossingu nejčtenější na mém blogu. To mě těší, dělám to pro vás! :)

Pátek 22. 1.

Ráno jsem se modlila, abych vůbec nastartovala, protože když je v noci -17, tak se těm autům vážně nechce :D. Samozřejmě jsem klikař a nastartovala jsem na první pokus :D. No, ale tím můj příběh nekončí! Dojela jsem v pořádku ke škole, zaparkovala jsem, chvíli jsem seděla ve vypnutém autě jen s rádiem a jaksi jsem si uvědomila, že bych si mohla ještě couvnout, aby se mi po škole lépe vyjíždělo. Ehm, už jsem nenastartovala… Takže jsem zalarmovala tátu a ten byl natolik hodný, že mi přijel asi ve 12 vyměnit baterku :D. Teď je autíčko už v pořádku a můžu v klidu jezdit.

Celý den jsme v podstatě ve škole nic nedělali. Hráli jsme jen Aktivity. Určitě tuto super hru všichni znáte, takže netřeba představovat. Samozřejmě jsem neměla to štěstí a nevyhrála jsem :D. Alespoň v té škole nebyla nuda. Auto bylo v pohodě, takže ze školy jsem se v pohodě také dostala :).

Po škole mě čekalo jen doučování, nákup klasických potravin a vařeníčko. Takže páteční odpoledne a večer byl konečně pohodový. Až do noci, jsem zůstala doma sama, protože přítel byl v práci a když přišel, tak jsem byla samozřejmě vytuhlá :D.

Sobota 23. 1.

Den montování skříně. Přišla nám pomoct i přítelova mamča. Na to, že je to prostě v podstatě velká stavebnice, zabralo nám to skoro celé odpoledne. No, potom jsme potřebovali zaručený odpočinek. Samozřejmě já ho trávila na gauči a přítel se šel společensky ještě více unavit se svými přáteli. Já to zalomila do postele velmi brzo, ale příchod přítele někdy nad ránem mě samozřejmě probudil, jak jinak :D.

Neděle 24. 1.

Když chlap přijde ráno z hospody a táhne z něj, jako ze sudu, je jasné, že ze mě se stane na celý den bublina. Když jsem se teda vykopala z postele, rychle jsem se zkulturnila, hodila něco na sebe, vzala pejska a utíkala jsem na dlouhou procházku. Měla být původně delší, ale jelikož byl park sama břečka, Donovi se moc ťapat nechtělo, takže jsme to po chvíli zabalili a šli zase domů. Tam to teda vzbudilo pozornost, protože takhle dlouho nikdy nevenčím. To ž moje bublina praskala. Při společném nákupu praskla úplně :D. Proto jsem se i rozhodla, že v Mostě u přítele zůstanu do pondělí.

Večer jsem se pustila do svých prvních stripsů z kukuřičných lupínků. No, nevím, zda se to stane mým oblíbeným receptem… práce, jako na kostele a výsledek teda nic moc. Ale jak se říká, hlad je nejlepší kuchař!


Tak to by byl můj víkend. Jak jste si užili víkend vy? :)

Mějte se hezky!

Vaše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama