Víkendovka č.3

18. ledna 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!
Ahojky všichni!
Je to zase pondělí a vychází další klasická Víkendovka :). V tuto chvíli jsem doufala, že design mého blogu bude už v obměně, ale není .. Škola mi dává celkem dost zabrat a časově vážně nestíhám. Už začínám uvažovat dopředu, jak by mohl vzhled vypadat a hlavně, jak bude vypadat v podstatě mé celoživotní logo. Ale pojďme k mému víkendu.
Pátek 15. 1.
Poslední den školy a je tu konečně víkend. Po škole jsem si rychle zajela do Tesca pro nějaké základní věci, abychom měli s přítelem co jíst. Celé odpoledne jsme trávili v klidu doma. Užívali si toho volna. Já jsem se teda chtěla pustit do antistresových omalovánek, ale bohužel přítel odvezl mou sbírku pastelek už v létě na tábor s domněním, že jsem mu to řekla :D. Chlapi! Tak jsem měla smůlu. Alespoň jsme si po 100 letech udělali fondue s banánem :). Mňamka!
Sobota 16. 1.
Ještě v pátek jsem se příteli smála, že v sobotu musí ráno do práce na vyzkoušení nové uniformy. No, nakonec jsem brzy ráno vstala s ním a jela ho tam odvézt s domněním, že to bude trvat 20 minut. Ejhle, po hodině mi došla trpělivost a zašla jsem si do blízké Billy pro pizza housky a jahody k snídani :D. Pak jsem se ho dočkala. Na oběd jsme byli pozváni k jeho rodičům a u té příležitosti jsme byli seznámeni se skutečností, že musíme rozmontovat skříň, kterou si jeho sestra vezme, protože nám mají přivézt ve středu novou. No, tak jsme ji celé odpoledne rozdělávali, odnesli do sklepa a 2 hodiny na to nám zavolala, že si pro ni jede. Takže ze sklepa jsme to museli vynosit zase zpátky! .. Skvělý večer!


Neděle 17. 1.
Myslela jsem si, že konečně něco uvařím a tentokrát zavolala moje mamča, že nás zvou na oběd oni :D. Člověk vážně nemusí ani vařit. Tak jsme zajeli na oběd a pak už nastalo jen klasické nedělní lenošení u vodnice a filmů. V podstatě si nepamatuji jedinou neděli, kdy bychom něco akčního dělali :D. Odpoledne jsem si jen uvědomila docela dost písemek, tak jsem rychle pobalila nějaké věci a vyrazila jsem zpátky domů. Cesta byla klidná, takže se dalo jet trochu rychleji. Zasedla jsem k filozofii, která mě doslova rozbrečela, protože jsem nerozuměla ani zadání úkolu, natož úkolu samotnému :D. Poté mě čekala báječná zjištění v literatuře.
To by byl můj víkend. Jak jste se měli vy? Abych nezapomněla, nově jsem se přihlásila v aplikaci Hiwe, takže je dost možné, že se tam časem něco mého objeví :).
Přeji vám hezký týden!
Vaše Nikča! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama