Víkendovka č.2

11. ledna 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!

Ahojky všichni!

Jsem tu po týdnu s novou Víkendovkou a ano, opět jsem padla do skluzu. Jistě všichni víte, že se blíží konec pololetí, takže mám ve škole co dohánět. Bohužel tedy musím blog dost a dost zanedbávat, což mě samozřejmě mrzí, protože vize byla vážně jiná, ale bohužel … Nedá se svítit. Abych se tu půlku článku neospravedlňovala, tak jdeme na samotnou Víkendovku :).

Pátek 8. 1.

Hurá! Den bez školy. A proč? Protože jsem šikovná a hodná holčička a dala jsem se na výpomoc s přípravou maturitního plesu naší školy. Už v půl osmé jsem vyrážela od přítele a samozřejmě jsem musela dobíhat autobus. Je to super pocit běžet s plným termohrnkem horkého čaje :D. Jelikož jsem měla být v průběhu večera u výdeje tomboly, tak jsem si samozřejmě musela s dalšími pomocníky tombolu zorganizovat, vyskládat a zkontrolovat. No, nečekala jsem, že to bude taková fuška. Jelikož Jsme to vyskládali celkem rychle, tak jsem pak ještě pomohla tam, kde se všude dalo :). Je to fajn pocit! Končila jsem zhruba ve 12 a ještě jsem letěla pro bázi pod oční stíny do Rossmanna. Ejhle, místo jednoho primeru se toho v košíku objevilo o trochu víc. Znáte to.

Odpoledne jsme ještě měli s přítelem pro sebe. Pak jsem dala sprchu, nahodila make-up, oblékla šaty a už jsem utíkala. Přítel dorazil až později. V podstatě do 10 hodin jsem měla volno, pak to začalo. Fronty nervózních lidí atd. Pak jsem si dala klid a užívala ples. Dokonce jsem si užila i návrat do dětství se skupinou Lunetic :). Domů jsme dorazili asi okolo 2. ráno, takže pohodový čas :)

Sobota 9. 1.

Celý ples bez alkoholu, ale zle mi bylo i tak. Vůbec nevím, čím to bylo. Asi na mě něco leze. Proto jsem si musela vzít kapky, udělat něco k pití a zalézt zpět do postele. Když jsem se asi ve 2 probudila, tak mi bylo fajn. Vyrazili jsme tedy k přítelovo babičce slavit svátek. Byl to příjemný večer, opět bez alkoholu, protože jsem ještě večer řídila domů.
Večer jsem ještě usedla k matice, protože mě v neděli čekalo doučování, tak abych nebyla úplně dutá :D.

Neděle 10. 1.

Na to, že jsem si říkala, že vstanu v 9, tak mi to moc nevyšlo. Nestíhala jsem absolutně nic. Uklidit, vytisknout příklady, namalovat se, prostě nic. Nakonec nám ještě nešlo nastartovat auto, takže jsme blbli s kabely. Nakonec jsme se tedy rozjeli a mohli vyzvednout mého doučujícího kamaráda. Nad matikou jsme spolu trávili asi 2 hodiny, celkem to mělo nějaký přínos, ale na 1 to asi stejně nebude :D. Držte mi palce, potřebuji ve středu dostat z písemky alespoň za 2. Jestli ano, dokonce bych pak mohla mít více času na blog :).


Tak, to by byl můj víkend. Bohužel opět nějak bez fotek, protože na plese nebyl čas a oficiální fotky zatím ještě nejsou k dispozici. Třeba je pak dodám :). Doufám, že vy jste si víkend užili lépe než já a pololetí ve škole snad také zvládáte lépe.

Mějte se hezky!
Vaše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama