Víkendovka č. 1

4. ledna 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Víkendovky!
Ahojky všichni!
Vítám vás u první Víkendovky tohoto nového roku, roku 2016. Budu to opět číslovat od 1, aby náš nový blogový rok začínal s čistým stolem :). Čekal by někdo první víkend nějak zajímavý? Zrovna po oslavách Nového roku? Nene :D. Ale jdeme na to ..
Pátek 1. 1
No jo, hurá kocovina. Člověk by kocovinu čekal bůhví po jak velkém množství alkoholu, ale málokdo by ji čekal po 3 sklenkách vína :D. No jo, ale to by do toho nesměla přijít sklenka sektu na připití. A jsem u původu mé kocoviny. Ať se na mě milovníci Bohemky nezlobí, ale fakt ji nenávidím :D.
Celý den jsem teda proležela pod peřinou u televize. K obědu přítel udělal "chudé špagety" (Ahá, už vím, jak tomu budeme říkat!), které mi alespoň nedráždily žaludek, a leželo se dál. Odpoledne nám jen rodiče dovezly Dona, protože Silvestra trávil u nich a nic víc. Vážně!
Sobota 2. 1
Už mi bylo fajn, tak jsem se strašně těšila, že si k obědu objednáme Burgry. Nene, "tchýně" nám to "překazila" :D. Pozvala nás na oběd, tak šly Burgry stranou :D. Odpoledne jsem vyrazila domů, abych se mohla věnovat škole. Co asi myslíte? Samozřejmě jsem se na to vykašlala :D. A co mi to překazilo? Rozbitá SD karta v mobilu. Stala se ze mě šílená semetrika :D. Naštěstí se mi nějak povedlo dostat veškerá data do počítače a kartu jsem vyhodila!
Neděle 3. 1
Myslela jsem si, že vstávat budu v 9, maximálně v 10. No a co se stalo? Vstala jsem přesně na oběd, ve 12 :D. No, než jsem se vykopala z postele, už mě mamka volala k snídani-obědu :D. Co víc si přát? Po jídle jsem se musela zkulturnit, protože jsme vyráželi s rodiči na nákup do Chomutova. Konečně jsem si sehnala svůj nový diář! Je naprosto boží, ale já jsem si ho musela vylepšit :D. Také jsem v chomutovském Globusu objevila sladkosti, které jsem si kupovala, jako dítě :). Teda, Angry birds lízátka šly jen do sbírky :D.

.

No, na to, že je to letos první Víkendovka, tak jsem vás pěkně ošidila, ale přijde mi lepší, když je článek více stručný, protože jsem si dala tu menší práci a sjela jsem cca 50 blogů. Většina má ty články více stručné a jasné, a pak se to odvíjí na sledovanosti. Pokud máte jiný názor a chcete ty články obsáhlejší, tak mi napište do komentáře :)
Tímto bych se s vámi rozloučila a popřála vám krásný první školní týden tohoto roku :)
Vaše Nikča! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama