Vernisáž Člověk a pes

22. ledna 2016 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni!

Jsem tu opět s mou životní událostí. Článek o focení kalendáře jste tu už měli, a jelikož nikdo nechtěl, aby fotky nevycházeli jen tak, uspořádala se i slavnostní vernisáž všech fotek v městské knihovně v Litvínově. Až do 15. února máte možnost si tam bezplatně celou výstavu prohlédnout, takže určitě vy, kteří jste z okolí, tak neváhejte! :)

Celý den jsem měla vše akorát. Dokonce i samotnou vernisáž jsem původně stíhala jen tak tak. Nakonec jsem u knihovny stála s půlhodinovým předstihem :D. Naštěstí tam mají automat s kávou, tak jsem si hned jednu malou dala! Na to, že to bylo latté z automatu, bylo výborné! :) Zpříjemnilo mi to celkové čekání. Jak to tak většinou bývá, nikdy se nezačíná na čas. Tentokrát tato akce moc s velkým zpožděním nezačala. Žádná akademická půlhodinka se nekonala :D.

.


Autorka projektu měla na začátku úvodní řeč. Prohodila pár vět k samotnému projektu, v podstatě k oběma kalendářům, které vznikly. Dále jednotlivě představila všechny dobrovolníky a jednotlivě nás drobnostmi obdarovala :). Největší radost mám osobně stejně z toho, že jsem pomohla! To je přeci jasné. Po proslovu se návštěvníci mohli kochat výstavou. Já jsem většinou přetrvávala u svých vlastních fotek, protože to byla má premiéra :D. Po chvíli se konala aukce 2 triček, kdy výtěžek šel opět na pejsky. Pak už jen přípitek, nějaké občerstvení a volná prohlídka.


.

Jelikož vernisáž Člověk a pes byla stále před koncem klasifikace, tak mě domů tlačil čas, který jsem potřebovala na učení. Škoda, chtěla jsem se tam kochat déle, asi si tam zajdu ještě v průběhu výstavy :D.Fotogalerie z vernisáže: https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.466239756895871.1073741835.452054444981069&type=3&uploaded=35

Mějte se krásně!
Vaše Nikča! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama