Moje Vánoce 2015

13. ledna 2016 v 20:55 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni,
Ano, vím, je už skoro konec ledna, ale díky škole tento článek opravdu nešel napsat a vydat dříve. Jelikož jsem se na něj celkem i těšila, tak jsem si ho prostě nemohla odpustit :D ! Ráda bych vás seznámila s mými Vánoci, naší sbírkou (ne) tradic a samozřejmě nějak zhruba s mými dárečky. Nebojte, žádné chlubení s "jablíčky" nebude :D.


Jelikož jsme normální Češi, slavíme klasicky na 24. prosince. Nejsme žádná velká rodina a už vůbec ne nějak extra sehraná. Takže se u stolu každoročně scházíme ve 3 :D. Letošní Vánoce byly v něčem jiné. K tomu se ale dostaneme. Vše má svůj čas. Každoročně dělá táta s mamkou chlebíčky. Mamča má totiž na 23. narozeniny a 24. svátek (haha). Já si vždy přispím, protože těsně před Vánoci vždy ve škole lítám, jako hadr na koštěti, tak mě rodiče nechají vyspat. Letos jsme hlavně byla ještě 21. ve škole. Koho to sakra napadlo? Vstávám teda běžně až k obědu. K tomu je každoročně Kuba. Po obědě většinou dorazí na takovou tradiční návštěvu babička se sestřenicí, takže je o zábavu postaráno. Odjíždějí většinou okolo 3.-4. hodiny, takže do večeře už moc času nezbývá. Letos jsme večeřeli poměrně o trochu dřív. Většinou jsme večeřeli po 6., letos už v 5. Dali jsme si klasickou nudličkovou polévku, řízek se salátem a hupsli jsme na dárky. Nejsem malé dítě, takže jich moc nepotřebuji J. Rozdali jsme si dárečky, poseděli a já už se balila, sedla do auta a jela na 2. Vánoce k příteli. To bylo celkem zajímavé. Jelikož řídím, tak na mobil nekoukám, na parkovišti ho také nezkoumám a dívám se na něj až u televize :D. Tentokrát jsem přišla, rychle naházela dárečky pod stromeček a čekala … čekala jsem 20 minut a už mi to nedalo, kde s tím psem jsou. No, tak jsem vytáhla telefon a tam sms: "Přijeď ještě k mým rodičům". Aha, chytrák Nikča :D. Tak jsem rychle skočila do bot a už jsem utíkala. Tam jsem si dala sklenku, rozbalila si svůj dáreček a už jsme letěli domů na naše dárečky. Večer jsme si v klidu užili u sklenky a celé Vánoce tak nějak proleželi. J

Teď se vrhneme na ty dárky. Já si je tedy všechny pracně vypsala na papír, ale jelikož by to byl článek na 2 hodiny a teď na konci ledna už mi to přijde trapné, tak vyberu vážně jen pár perliček. Stejně většina jsou peníze, což určitě všichni znáte :D.


Začala bych tedy rodiči. TOP dárkem pro tyto Vánoce byl rozhodně běhací pás. Už jsem ho chtěla loni, ale nějak to nevyšlo, ale letos to byl dáreček pro nás všechny, protože se sebou musíme začít něco dělat. Fotku Vám nepřiložím, protože stále ho ještě nemáme sestavený doma :D. Dále jsem dostala krásný parfém Far away Gold z Avonu. To jsou ty nejlepší parfémy … parfémy z Avonu! Dostala jsem samozřejmě kopu dalších dárků, ale proč se tu rozepisovat? J

Dále tu máme přítele. Samozřejmě ani jeho rodiče nezůstali pozadu a pořídili mi krásnou Spa sadu (také z Avonu). Miluji to! Ještě jsem ji sice neotevřela, ale alespoň jsem si to krásně očichala. Od přítele to byly samé dárky, které prostě využiju! Samozřejmě jasnou volbou to byl pro mě fén od Philipse. Stále jsem si stěžovala, že tam žádný nemám, tak se rozhodl mi jeden koupit. Je skvělý J (přítel i ten fén :D). Dále to byla kosmetika, svíčky atd atd, ale nadělil nám i takový společný dáreček a to láhev Kapitána Morgena. Nejsem fajnšmekr na rum, takže ho popíšu takto: zvláštně tvarovaná láhev, černá a s názvem Spiced :D. Můžete hádat … každopádně je naprosto skvělý J.

Dále tu máme kamarády. Dávali jsme si naše "čtyřka" dárky až 21. a já dostala skvělé dárky, to se musí nechat. Kamarádka mě skvěle zná, tak mi pořídila krásné chlupaté sovičkové ponožky, které jste mohli vidět na IG. Dále od kamaráda stříbrný náramek se srdíčky, jen si ho tedy musím nechat zkrátit a od dalšího kamaráda luxusní sbírku čokolády! Po té už se teda zakouřilo :D.Tak, to by byly mé Vánoce 2015. Snažila jsem se to zkrátit na úplné minimum, abych vás moc neotravovala Vánoci ještě na konci ledna.Mějte se krásně a užívejte opožděný sníh a zimu!
Vaše Nikča! J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama