Vílendovka č.10

28. prosince 2015 v 18:53 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!
Ahojky, všichni!

Tak jsme se tu sešli i jubilejní 10. víkendovky a zároveň i u poslední roku 2015 :). Budu ráda, když se mi dostanou nějaké zpětné odezvy typu zda to má cenu ji i další rok psát, nebo zda se v ní zaměřit na něco konkrétního a tak. Cokoliv chcete, klidně mi napište! Ať už na e-mail, facebook nebo instagram. Veškeré kontakty dám pod článek :). Ale teď už k mému víkendu.

Pátek 25. 12. (1.svátek vánoční)
Nebojte se, neošidím vás o mé klasické Vánoce a Štědrý den. Chystám článek vydat nejspíš hned zítra, v úterý :). Tak snad se povede!
Jelikož je svátek, na programu je povinná rodinná návštěva. Tento den byla návštěva u taťky a jeho přítelkyně. Jelikož jsem si chtěla dát k obědu alespoň pivko, tak jsem logicky nemohla řídit. Proto nás všechny 3 odvezla mamka. Jen toho našeho chlupatého nejmenšího si vzala k sobě, abychom se nemuseli bát o něj a maxipsa Maxe :D. Všichni jsme chtěli klidný průběh návštěvy!
Po obědě jsme si dali ještě jasné kafčo a běželi jsme k mamce pro Dona a za odvozem. Chvíli jsme tedy ještě pobyli u mamči a frčeli jsme zpátky do Mostu.
Doma si náš Doník pohrál s Čupřinkou, ale jelikož jsme všichni byli šíleně utahaní, dlouho jsme při vědomí nebyli :D.


Sobota 26. 12. (2.svátek vánoční)
No a co jiného na 2.svátek, než další rodinnou návštěvu. Tentokrát to byl oběd u babičky a opět u nás na Meziboří! Tentokrát jsem se smířila s abstinencí a řídila jsem. Museli jsme se totiž rychle dostat zpátky do Mostu. Cesta tam byla s Donem celkem špatná, ale těch 20 minut se to dalo vydržet! Tam ho čekala společnost maxipsa Maxe. Lumpačili, jako diví! Don nám dokonce nechal hromádkové překvápko u stromečku!
Po příjezdu do Mostu jsme zaparkovali auto u nás a ještě jsme stihli 2. rodinnou návštěvu. Tentokrát u "tchýně". Přijela celá rodinka i z Prahy, tak tam jsme nesměli chybět. Jen Don už si to moc neužíval, tak jsme šli zase brzy domů. Doma jsme si udělali výborný čaj, který jsem dostala v rámci Postcrossingu a zalehli jsme :).


Neděle 27. 12.
A je po svátcích! Konečně. Přesto jsme měli ještě rodinný oběd právě u tchýně. Naštěstí tady se nejí ve 12 :D. Na oběd se dorazilo až v půl 2 a bylo to v pořádku. Dali jsme si výbornou husu a vydali se na dlouhou parkovou procházku o s Donem. Museli jsme totiž sehnat nějaké ostružiní pro strašilky. Nakonec jsme přeci jen sehnali :). Vyčistili jsme morčátko a celý den v podstatě lenošili. Dojídali jsme vše vánoční a stěžovali si, jak jsme přecpaní :D. Neděle pro nás vlastně končila až v pondělí ve 3 ráno :D.

Tímto bych mou jubilejní 10. Víkendovku ukončila. Mějte se hezky a uvidíme se u dalšího článku!

Vaše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama