Víkendovka č.9

21. prosince 2015 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni,

už na vás jde ta vánoční nálada? Většinou víkendovky píšu v neděli, jinak tomu není ani dnes. No a právě dnes je zlatá neděle … můžu vám říct, že já jsem asi Grinch. Ne že bych nenáviděla Vánoce, ale prostě na mě letos nějak neleze ta vánoční nálada. Spíš jsem ráda, že už mám klid od školy, všechny seminární práce jsou odevzdány a už mě čeká jen zasloužený odpočinek :D.

Ale abych tu dlouho nezdržovala, tak se vrhneme na můj víkend…

Pátek 18. 12.

Huráá, ve středu jsem získala kartičku dospělosti nebo -li řidičský průkaz a hned v pátek jsem vyrazila sama ráno do školy. No, jelikož jsem horské dítě a opravdu už se ráno už u nás projevuje klasický prosinec, tak rodiče byli celkem vyklepaní, abych vůbec dojela. A á jsem samozřejmě bez problémů dojela! Jen s otáčení u školy byl trochu problém. Jelikož jsem se s mým autem ještě nikdy nerozjížděla do kopce, tak jsem to samozřejmě neodhadla a motor mi pomřel. Samozřejmě se ukázali hloupí, nervní řidiči a i přes značku, která u školy a kojeneckého domova zakazuje troubení, na mě samozřejmě troubili. Blbci, co víc říct? Dlabu na ně, já se přeci nenechám vytočit :D. V klidu jsem si pak zaparkovala a šlo se do školy.


V 7 ráno opravdu nejsem moc krásná :D!


Po škole jsem nabídla kamarádovi odvoz domů, tak jsem ho tedy odvezla. Ten se celou cestu smál, jak za volantem, já drobná květinka, nadávám. Taky bylo proč :D. Jen co jsem ho vyložila, jela jsem si zaparkovat auto k příteli a cupitala jsem pěšky na tradiční doučování. Po doučování jsem s přítelem sočila do auta a ještě jsme rychle jeli trochu pokoupit nějaké dárečky na Vánoce. Po celodenním řízení mě fakt bolela levá noha! :D

Sobota 19. 12.

Spát až do 12? Od toho přeci ty soboty jsou! Jelikož jsme si na sobotu vymysleli extra jednoduché jídlo, nebylo nutné vstávat brzo. Pustili jsme se do čočky s uzeným. A příteli se vážně povedla. Jinak čočku z hloubi duše vážně nenávidím! Hned po obědě jsem musela už po dlouhé době ostříhat přítele. Prý by semnou jinak nikam nešel :D.

Odpoledne jsme opěr sedli do auta a jeli jsme, dokonce i s pejskem, k přítelovým rodičům. Doník zvládl cestu skvěle, jen asi nerozuměl tomu, proč řídí zrovna panička :D. Udělali jsme tedy kratší návštěvu, naložili skřínku, nebo spíš to, co se do mého autíčka vešlo a vyrazili jsme zase domů.

Doma jsme si chtěli hodit nožky na stůl, ale to samozřejmě nešlo. Jelikož je byt tak nějak pořád v pidi rekonstrukci, tak jsme podlahu jen vysáli, protože vytírání mi bylo zakázáno. Evidentně vytřu až na Štědrý den :D. Tak jsem tedy zatím alespoň utřela prach a pak společnými silami jsme s přítelem nazdobili náš první vánoční mini stromeček. Máme ho ozdoben do stříbrné a zelené a místo špičky tam přítel přidal fotbalový odznáček. Takže letos jsou u nás opravdu fotbalové Vánoce :D. Pak už jsme si opravdu hodili nožky na stůl. A já se konečně dostala k odepsání na dopis .Neděle 20. 12.

Opět jsme si trochu přispali. Ale tentokrát jen do 11, déle nás pejsek nenechal. Udělali jsme si vodnici, hodili jsme si bagetky do trouby a rozeřval se mobil. No, vypli jsme tedy troubu a rychle jsme i s pejskem utíkali k přítelovo rodičům stěhovat skřínku. No, celkem chaos, takže jsem byla ráda, když jsme došli zpátky domů a mohli jsme si dát ty skvělé německé bagetky. Pak se přítel pustil do montáže skřínky a já jsem dobalila poslední věci. Pak už jsem opět vyrážela domů. Jela jsem samozřejmě autíčkem a konečně jsem si pustila pořádně písničky v autě! :D

Večer jsem si pustila Sněženky a machři po 25 letech a dala jsem se na balení dárečků. Začátkem filmu jsem začala a titulky jsem končila :D. Fakt masakr! Dokonce i našemu pejskovi a morčátku jsem ty dárky balila :D. No, balící papír, lepenku a nůžky nechci vidět dost dlouho!

No, je večer, dopisuji víkendovku, sleduji mé oblíbené blogery a jejich videa a chystám se na další článek. Ano, zrak vás nešálí! Po 100 letech bude normální článek. Možná už touto dobou jste si ho mohli na blogu přečíst anebo taky ne. Uvidíte … :D

Jelikož je toto poslední Víkendovka před Vánoci, tak vám chci popřát krásné svátky a hlavně klidný Štědrý den. Stres za Vánoce nestojí, nenervujte se , neblbněte a vše si v klidu užijte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama