Víkendovka č.8

14. prosince 2015 v 22:17 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni!

Ano, opět jsem nedodržela své "předsevzetí", že v týdnu vyjde další článek. Ach jo, ani nevím, kam se vždycky ten čas poděje. No jo, seminárky odevzdávám až příští týden, takže to evidentně pohlcuje více času, než bych řekla. Na to, že nemám ani článek, ani seminárky … :D. Držte mi palce, ať vše v pořádku stihnu! Ale abych si nesypala popel na hlavu celý článek, tak se raději vrhnu na víkendovku!

Pátek 11. 12.

Den Drážďan! Samozřejmě, teď přijde moje klasická věta: "Plánuji samostatný článek". A taky že jo :D. Nebudu udávat datum, ale ráda bych hodně článku stihla do konce roku, abych do nového roku nevystupovala s nějakými resty a dluhy!

Letos jsme vyrazili sice se školou, ale zároveň i s přítelem. Vyráželi jsme celkem brzy ráno a kupodivu na cestě tam, ani zpátky nebyl žádný zádrhel na hranicích. Dokonce jsme proklouzli i bez kontroly. Každý, až na výjimky, jel snad do Drážďan jen kvůli Primarku. BOŽE! Opravdu Nerozumím tomu, co je tak skvělého na tomto obchodě. Ano, občas si tam něco koupím, ale zase tak odvařená z toho fakt nejsem :D. Pro mě to je obchůdek na takové ty blbinky a spodní prádlo, nic víc odtud opravdu nikdy neberu! Pardon, loňský rok jsem si koupila overal opičky :D. Skvělý kauf!

No, nechci vás ochudit o zážitky z Drážďan, proto tu to nijak nebudu pitvat. Jen tedy dodám, že jsme domů přijeli totálně unavení, upocení, protože bylo fakt vedro a naštvaní ze všech těch lidí! :D


Sobota 12. 12.

Uff, vstávačka až na oběd, ale pod podmínkou celoodpolední práce. Sotva jsme se najedli a už jsme utíkali k rodičům přítele pokládat podlahu do bytu. Samozřejmě jsem byla pracovitá, jako včelka. Také to odnesla má třísla. Necítím je! Docela jsme museli fofrovat, protože na večer jsme měli jiné plány. Dodatečnou oslavu mých narozenin na Meziboří s mezibořskými přáteli. No, vše jsme stihli tak akorát a už jsme se utíkali domů vykoupat. Pak jsme zabalili Dona a už jsme jeli na Meziboří.

Doma jsem si rychle umyla hlavu, vyfikla, namalovala jen proto, abych se hned rozčílila! Dobrých 20 minut před srazem mi přišla smska, že podstatná část večera (kamarádka s přítelem) nedorazí. Trochu paradox, když jsem to přesouvala z minulého týdne na tento právě kvůli nim. No, nevadí, nakonec se nás v hospodě sešlo …… 4. Opravdu, z původních 10 lidí jen 4? Vážně? Už nikdy víc, ale můžu říct, že jsme si to parádně užili i tak. Teď nechci mazat med kolem pusy, ale článek o narozeninách mám také v přípravě :D.

Domů jsme dorazili asi v půl jedné ráno a sotva jsme dolehli do postele, tak jsme byli totálně tuhý.

Neděle 13. 12.

Spánek až do oběda? Rozhodně po včerejšku zasloužený! Nikdo by mě v 8 z postele rozhodně nevytáhl. Konečně jsem se tak nějak mohla prospat, i když Don celou noc proštěkal u dveří, tak paráda! Dali jsme si pak tedy luxusní oběd, zabalili se a zase vyráželi do Mostu na návštěvu k babičce přítele. Tam jsem si dala kafíčko na probrání a už jsem zase letěla zpátky domů. Ano, celá neděle byla o cestování :D. Jelikož mi ujela tramvaj, tak jsem rychle nakoukla do pár krámečků a kupodivu jsem si nic nekoupila… Pro tuto Víkendovku se s vámi asi rozloučím a lehnu si ke slovíčkům němčiny :D.

Nezbývá mi nic jiného, než vám popřát hezký týden a doufat, že tento týden bude opravdu bohatý na články, alespoň od středy (to už bych měla mít všechny seminárky hotové :D).

Mějte se hezky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama