Podzim - Zima, čas svíček přichází

20. prosince 2015 v 22:30 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni,

po 100 letech se vám zase hlásím s klasickým článkem. Původně měl být název jen Podzim, čas svíček přichází, ale jelikož se to trochu celé zvrátilo a článek vydávám až ke konci prosince, tak jsem název trochu přehodnotila na Podzim - Zima, čas svíček přichází. Ano, jsem asi blázen, ale já jsem se na tento článek tak moc těšila :D.

Proč zrovna podle mě svíčky přichází na podzim - v zimě? U mě tedy zahájily svou etapu někdy v říjnu. Je to právě ta doba, kdy přijde to pochmurné počasí, teploty padají na teploměru dolů a mou radostí je vždy škrtnutí sirky a zapálení svíčky. Ne, svíčky vždy zapaluji zapalovačem :D ! Je to taková úleva, přijít domů, shodit ze sebe všechny tašky a vrstvy oblečení a jen tak si zapálit svíčku, klidně i obyčejnou bez vůně.

No, asi by některé mohlo zajímat, jak jsem se ke svíčkám dostala. Samozřejmě dříve jsem si svíčky zapalovala třeba na Vánoce, ale teď ke každodennímu zapalování mě dohnaly v podstatě 2 moje oblíbené blogerky. První, asi tou hlavní, je Blueberry Pink a druhou je BEAUTYLIFE by Aja. Začala jsem je obdivovat a sledovat a později i milovat svíčky Yankee Candle. Mám některou? Ne, ale doufám, že Ježíšek si na mě vzpomněl a pořídil mi alespoň nějakou maličkou, protože ty ceny jsou opravdu šílené, ale co se dá dělat.

Nemůžu vám tu dělit svíčky na nějaké druhy. Popravdě řečeno jsem ještě stále taková candle panna :D. Ale můžu vám je rozdělit alespoň tak, jak je zatím znám, jak je mám ozkoušené a možná vám přihodím i některé tipy. Začala jsem a vlastně asi nejradši mám vonné čajové svíčky. Kupuji si 1 značku, která je z Polska, ale na to že je z Polska je fakt dobrá :D. Měla jsem skořicové, které voněly opravdu jen decentně, jahodové, které zatím voněly asi nejlépe, vánoční, ty mi teda nevoní ani nesmrdí a nějaké romantické, ty jsem si spíš koupila jen kvůli barvě a vůně? Žádná :D. Podrobnou recenzi bych si asi nechala do spotřebovaných odpadků vždy za nějaký čas. Ano, teď jsem proflákla mou další chystanou rubriku :D. Dále jsem si také jednou koupila jednu ve skle v Pepcu, která byla prostě o ničem, ale jak jsem už říkala, vše bude hlavně v odpadcích. Také jsem dala šanci vietnamským obchodníkům a zakoupila jsem tam 2 balení "vonných svíček". CHYBA! Nevoní to, po sfouknutí to smrdí dalších 100 let a ještě se to děsným způsobem roztéká! Už nikdy víc, ale samozřejmě si je nějak dopálím :D

Jak už jsem psala, doufám, že si na mě Ježíšek vzpomněl a nadělí mi pod stromeček nějakou tu svíčičku. Přítel takhle dříve řešil každého v rodině, tak nějak doufám, že letos to bude mít stejně :D. Vůbec bych se nezlobila!

Níže vám přináším také pár foteček. Doufám, že mi počítač opět nepokazí kvalitu fotek . Tak držte palce! :D


Tímto bych se tedy s vámi rozloučila a vzkázala vám, že se během týden už opravdu můžete těšit na nášup článků.
Krásný den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama