Mé narozeniny a svátek 2015

21. prosince 2015 v 23:35 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni,

tak jak jste spokojeni s mou obnovenou aktivitou? Ještě to je nic moc, ale tento týden bych ráda splnila to, co jsem si nakladla na To do list. Musím do konce roku stihnout všechny restíky, které jsem do této doby ještě nestihla. Tak mi držte palce, ať to vše zvládnu, protože zrovna málo toho není.

Tak, ale abych se dostala k podstatě tohoto článku. Jelikož jsem 20. listopadu měla svátek a 30. listopadu jsem měla 18. narozeniny, tak jsem se rozhodla vydat takový míšený článek.

Začala bych tedy tím svátkem. Sama ten svátek tak nějak přehlížím, ale samozřejmě jsem ráda, když si někdo vzpomene. Stačí obyčejná sms zpráva, dárek není vůbec nutný. Je to pro mě takový signál, že buď si to člověk pamatuje, nebo alespoň občas koukne do kalendáře :D. I tak je to velmi příjemné! Letos to bylo jako vždy. Psala hlavně rodina a přátelé. Zrovna na den mého svátku bylo volejbalové kolo naší ligy, takže jsem ve škole nebyla.

Co bych to byla za ženskou, kdybych si dárek nenadělila i já sama. Udělala jsem si takovou menší okružní jízdu po drogériích a něco málo jsem si tam pokoupila. V podstatě původně jsem jen šla pro bělící pudr do Tety drogerie. Abych nezapomněla, kompletní přehled recenzí těchto produktů bude ve speciálním článku. Jelikož už jsem včera prozradila jednu novou plánovanou rubriku, tak dnes tu stejnou chybu neudělám! Jelikož jsem opravdová žena a nikdy nezůstane jen u jednoho, tak jsem si z Tety odnesla i tekutou tvářenku a konturovací tužku na rty od Miss Sporty. To by byla jedna drogerie. Jenže ve stejné ulici se nachází ještě Rossmann :D. Samozřejmě mi ujela tramvaj, tak jsem tam ještě "nahlédla". Tam už to bylo levnější. Vzala jsem si lak od Essence v akci a odlakovač na nehty od nové značky R de L young. Jaké s ní máte zkušenosti? Určitě mi dejte vědět.


Doma na mě také čekaly malé dárečky. Jelikož jsem věrný postcrosser, tak na mě čekal na stole štos ozdobných obálek.
No prostě paráda! Dále na mě čekala má oblíbená diamantově šedá tužka na oči z Avonu a pár laskomin s Mimoňi. No prostě super! Babička si na mě vzpomněla a nakoupila mi na zkoušku 2 Syoss suché šampony. Tak uvidíme, jak se osvědčí.

Tak teď abych se vrhla na ty trochu složité narozeniny :D. Proč složité? To teprve uvidíte. Sice je oficiálně mám až 30. listopadu, ale rodinná oslava se konala už v sobotu 28. listopadu. Byla to vlastně asi jediná pořádná oslava. Slavili jsme už od odpoledne. Teda slavili, rodiče pro mě s přítelem přijeli do Mostu a vyrazili jsme na tátův autoservis. Zde jsem dostala úžasný puget modrých a bílých růží (tvar znaku BMW) a k tomu úžasného malého modrého bavoráčka. No co víc si k narozeninám přát? Pak už se doma konalo v podstatě klasické rodinné posezení. Bylo to moc fajn. Samozřejmě jsem měla dort, chlebíčky, pití, no prostě klasika. Domů do Mostu jsme se vrátili asi okolo 10. hodiny.V den mých narozenin se žádná pecková oslava fakt nekonala. Jen jsem si do školy nesla mé poslední dětské rychlé špunty s kelímky a řádně to "zapila" s mými kamarády. V podstatě víc jsem ani nechtěla. Bohatě mi to stačilo.

Oficiální kamarádskou oslavu jsem měla naplánovanou na 5. prosince v Mostě a 12. prosince na Meziboří. No, co byste řekli? Mostecká party padla úplně, najednou většina lidí neměla čas, ale já jim to nezazlívám. Spíš mě víc mrzela ta mezibořská oslava. Ta měla být s těmi přáteli, s kterými se známe vlastně celý život. No a jak to dopadlo? Z původních 10 kamarádů jsme tam byli pouze 4… Ano, docela dost velké zklamání. Hlavně když mi 20 minut před srazem napsala nejlepší kamarádka, že má angínu. No, každý si udělal asi obrázek sám. Nicméně abych si stále jen nestěžovala, musím uznat, že jsme si to náležitě užili i v tak malém počtu. Hlavně s mým přítelem. Bylo to fajn a pocit jsem z toho měla nakonec moc dobrý i přes ty komplikace :D. Dokonce se ráno ani nedostavila hnusná kocovina.

Trochu opožděně mi dorazil i narozeninový balíček od kamarádky z Francie. Byl tedy velmi bohatý na dárečky. Čím asi začít. No, nevětším překvapením byly stíny z Douglas na které jsem koukala v Drážďanech a oni mi najednou přišly. Jsou naprosto báječné. Dále mi přišel krém na ruce s malinami z Yves Rocher. Mini paletka, náušnice, náhrdelník, božské mýdlo, nejúžasnější lak na nehty a perfektní lesk na rty. Můžu říct, že jsem byla balíčkem příjemně zaskočena! :)


Tak, to by byly mé narozeniny a můj svátek. Mám to celkem šílené, že? Máte to také někdo takto brzo po sobě? No a nehledě na to, že mě 24. 12. čekají Vánoce. No to je vždy část roku, kterou miluji!

Mějte se krásně a těm, které teprve oslava narozenin čeká, přeji Vše nejlepší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama