Co plánuji do roku 2016

31. prosince 2015 v 15:18 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!
Ahojky všichni,
něco málo nového jsem v průběhu vánočních článků na sebe propálila, ale říkala jsem si, že by nemusel být vůbec špatný článek o mých plánech do roku 2016. V podstatě by to bylo něco jako veřejné předsevzetí :D. Já je běžně nedělám, nebo když už na to přijde, tak maximálně si dám 1-2. Nejčastěji to, že musím začít opět chodit do posilovny. Ha ha, moc vtipné. Nikdy to moc dlouho nevydrží. Většinou tak čtvrt roku, alespoň to :). Ale pusťme se do toho …

Začala bych nejdříve "blogerským životem". Je zcela dost možné, že nápady budou přibývat během roku, ale již teď nějaké koncepty mám trochu promyšlené, v hlavě také něco mám, no je toho dost. Asi možná i více, než bych možná mohla stíhat. Budu se snažit, abych žádnou rubriku nezklamala, nevynechala a zbytečně nerušila. V podstatě každá rubrika je něco, jako mé malé miminko, které postupem času roste a vyvíjí se :). Kdo se něčemu takovému věnuje, tak mě jistě chápe a nemá mě za blázna :D. Tak, nejdříve bych asi začala rubrikami, které zůstanou bez změny. Mou nejpravidelnější "rubrikou" je Víkendovka. I ta by měla projít menší změnou. Chtěla bych ji mít ve vlastní rubrice s názvem Víkendovka a nezahlcovat s ní rubriku Já, Nikča!. Jinak žádnou jinou změnou vážně neprojde. Stále bude vycházet každý týden, stále se bude týkat víkendu a stále bude vycházet každé pondělí :).

Dále zůstane u starého rubrika Postcrossing a vše okolo. Dokonce mám připraveno již delší dobu několik článků, které potěší skupinu lidí, kteří se o tento okruh života zajímají. Chtěla jsem je vydat ještě tento rok, ale bohužel se mi nakupily články, které měly určité datum, tak by bylo trochu trapné vydávat listopadový článek až v březnu :D. To musí uznat každý! Postcrossing je bez dat, takže u nich mě moc čas netlačí. Každopádně bych z nich také udělala pravidelnou rubriku. Dříve jsem to měla i poznamenané, ale časově se to prostě nezvládalo.


Videoblogerka. Stály byste vůbec o to? Mám tu na seznamu již jedno natočené a jedno zatím jen připravené video. Dopředu říkám, že má technika se nedá rovnat s technikou youtuberů! Já se zaměřuji vážně na psaný blog, ale rubrika Videoblogerka mi přijde, jako fajn oživení celého blogu :). Tak mi určitě dejte vědět.

Jelikož jsem se začala poněkud trochu více zajímat o kosmetiku, tak chci rozšířit příspěvky, které se budou zabývat recenzemi různých přípravků. Mám jich tu už několik napsaných, takže to opravdu stačí hodit do finální podoby a honem s tím na blog :D. Samozřejmě nehodlám dělat recenzi na každý výrobek, který zakoupím. Takže recenze na tuhé mýdlo a toaletní papír rozhodně nečekejte. I když jako taková recese by to nemuselo být špatné. Co říkáte?

Tak, jdeme na novinky. Jedna velká, která přijde někdy hned ze začátku ledna, bude článek TOP 2015. Už jste jistě zaregistrovali články i videa u spousty blogerů a youtuberů, takže to asi nebude nic překvapujícího. Pro mě to ovšem novinka je, jelikož mezník roku 15-16 je pro můj blog letos první. Takže jsem si opravdu vypsala na lepíky produkty a přidám vám k nim i menší recenzi :). To je super, ne?
Další, pro mnohé neoriginální, novou rubrikou budou Odpadky. Odpadky asi zařadím ke Kosmetické taštičce, jelikož to vidím tak, že takový článek vyjde jednou za 2 měsíce. Aby článek nebyl s 3 produkty, ale byl trochu více obsáhlý :). Takže se na něj můžete těšit v příštím roce nejspíš přelomem ledna a února.

Jak jste si mohli už všimnout, tak jsem koncem tohoto roku spustila i periodu Nákupy radosti. Zatím tedy vyšel jen první díl, ale už mám pomalu rozepsaný ten druhý. Rozrůstá se to rychleji, než jsem ze začátku myslela. Odhaduji, že tato perioda bude měsíční :). Zase takový shopaholic nejsem, aby to vycházelo třeba každých 14 :D. Třeba časem ..


Teď tu mám bodík, který se v podstatě týká mého blogového, ale i osobního života. Týká se to medializace a vzhledu blogu. Ráda bych kompletně změnila vzhled blogu. Chci, aby se líbil mně, ale i vám! Teď je jen takový provizorně obyčejný, ale v průběhu ledna-února bych ho chtěla celý vylepšit. Dodat si své logo, hypertextové odkazy na mé sociální sítě, abych vám je nemusela vypisovat do článků a byla tedy o to snazší komunikace mezi námi. K té medializaci, ráda bych svůj blog a své články chtěla propagovat na své facebookovém profilu a nejspíš i na mém instagramu. Také bych ráda v průběhu roku, až bude veškerá práce za mnou, vytvořila stránku na Facebooku. Tam by byla propagace asi největší, logicky :D

Hurá, už jsme u mého osobního života. Jelikož se to více méně blogu netýká, vezmu to ve stručnosti. Je samozřejmé, že se chci nadále skvěle vzdělávat, dokonce i znova hubnout, ale jako největší cíl je v podstatě charita. Pokud někdo čte všechny, nebo alespoň většinu mých článků, tak ví, že jsem se účastnila na tvorbě charitativního kalendáře pro psí útulek v Litvínově. Já bych se nechtěla svými činy zaměřovat na útulky, ale na chovné stanice, týraná zvířata, množírny a také chovy kožešinových zvířat. Nemám konkrétně promyšlené jednotlivé akce, ale rozhodně v tom nepojedu sama. Budu kolem sebe potřebovat spoustu skvělých lidí a třeba i někoho z vás :). Rozhodně vás budu o mých plánech informovat a kdo ví, třeba na to vznikne speciální rubrika :D.


Tímto bych se s vámi rozloučila. Obsáhlý článek to je tedy pěkně, takže není důvod ho ještě natahovat. Jelikož to bude na 80% poslední článek roku 2015, tak bych vám ráda popřála vše, co potřebujete do nového roku 2016. Přeji vám, abyste byli šťastní, zdraví a tak dále, a tak dále. Užijte si poslední noc tohoto roku, moc se neopijte, ať neděláte záchytkám tržby a bacha na pyrotechniku! Od té radši ruce pryč.

Mějte se krásně!
Vaše Nikča :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama