Víkendovka č.6

30. listopadu 2015 v 8:00 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!


Zdravím vás všechny!

Jak jste si užili tento poslední listopadový týden a víkend? Já tedy náramně, tak snad vám dám alespoň pár zážitků na pokochání, zde ve víkendovce.

PÁTEK 27. 11.

Den bez školy, no kdo by to nebral? Ale nemyslete si, neflákala jsem se doma. Jela jsem s redakcí našeho školního časopisu na exkurzi do Prahy do Českého rozhlasu. Byl jste zde někdo? Původně jsem chtěla natočit alespoň krátký vlog, ale protože jsem hlava děravá a foťák jsem nechala doma, není z toho nic, než pár záběrů z muzea. Což mi přijde žalostně málo na to, abych to nějaký způsobem vydala. Každopádně celá návštěva rozhlasu byla úžasná. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, takže návštěvy nelituji. Plánuji na tuto návštěvu extra článek, budu se snažit ho vydat co nejdříve, abyste si trochu mohli počíst.

Každopádně v Praze jsme nebyli jen v rozhlase. Měli jsme celkem slušnou časovou rezervu, takže jsme si všichni skočili do Starbucksu na Václaváku. Když vidím ty ceny, chce se mi brečet, ale když vidím ty limitované edice, tak nikdy neodolám. Je tedy takovým mým pravidlem, že si zde nikdy nedám nic obyčejného, právě proto, aby mě ty peníze nemrzely :D. Tak jsme si tedy dala perníčkové latté. Bylo naprosto vynikající!! Nic lepšího jsem asi nikdy ve Starbucksu nepila! Pak už nezbývalo nic jiného, než se dostat domů.
SOBOTA 28. 11.
Dnešek byl takovým party dnem. Než ale taková party mohla začít, musela jsem si jet odjezdit jednu z mých skoro posledních jízd v autoškole. Tentokrát jsem se povozila po vršcích zasněžených Krušných hor. Připadala jsem si jako v Mrazíkovi. Byl to naprosto nádherný pohled. Hlavně, že jsem si seděla v teple.
Odpoledne byla naplánovaná moje narozeninová family party. Jelikož mám narozeniny v pondělí, tak jsem logicky s rodinou musela slavit dříve. Sraz celé rodiny byl u nás doma v 5. Já i s přítelem jsme byli domluveni s mými rodiči, že pro nás ve 4 přijedou, ať se nemusíme s Donem tahat tramvají. Cestou jsme se zastavili na servise mého táty. Z ničeho nic mi otevřel dveře a stál tam s obrovskou kyticí bílých a modrých růží. Ta kytice byla udělaná do znaku BMW. No naprostý luxus. Růží bylo samozřejmě 18 (a sakra, prozradila jsem svůj věk :D) a byly naprosto krásné. Musela jsem je celé obejmout a přičichnout si. Ta vůně byla úžasná!
No jo, ale co na servisu, že? Otevřely se vrata a tam stál můj dárek. Ano, dostala jsem auto. Stálo tam, naleštěné, s velkou mašlí a vlastní SPZ. Byla jsem naprosto dojatá! Slzám radosti by se neubránil asi nikdo! Byl to naprosto skvělý dárek.

Samotná oslava byla taková klasická, rodinka jsme se sešli v jedné domácnosti, sesedli jsme si u jednoho stolu a večer jsme pili, jedli a povídali si o všem možném. Prostě naprosto úžasný večer. Měla jsem radost naprosto ze všeho! Domů do Mostu jsme odjížděli okolo půl desáté a padli jsme všichni 3 únavou. Teda až po nějaké době, samozřejmě :D.
(Omlouvám se za neotočení fotky, ale technika a její nálada je mocnější ... )

NEDĚLE 29. 11.

První adventní neděle a já se konečně vyspala! Na tenhle moment jsem se tak dlouho těšila! Až tedy v 11 mě přítel probudil. Ach jo :D. K snídani mě čekal 2. dortík, který se nestihl včera na oslavě sníst, tak jsme se do něj pustili k snídani. Čaj jsem si udělala do nového hrníčku s mým jménem, alespoň už mám u přítele taky takový ten svůj, na který mi nesmí nikdo sáhnout :D. Ve 2 mě čekaly další jízdy. Tentokrát zase za deště. To počasí se na mě nějak lepí :D. Projela jsem se hezky do Bíliny a celkem jsem si to všechno užila. Po jízdě jsem nabrala svého kolegu, který mě měl odvézt domů, a jeli jsme. No, ale kde je pointa? V bouračce. Klučina stavěl na přechodě a nějaký nedočkavý řidič to samozřejmě neubrzdil. No, rána jako z děla a odnesla to moje záda. Bolí jako blázen, ale nic co by se nedalo vydržet. Takže jsem si v té autoškole už zažila opravdu všechno! :D

Teď se tu tak povaluji i němčiny a sledování mých oblíbených youtuberů a vzdychám nad bolestí zad :D. Tak snad budu do čtvrtka v pohodě, protože zkoušky s bolavými zády by nebylo moc pro mě! :D
Pro tuto chvílí a tento článek se s Vámi loučím a budu se snažit se k vám připojit ještě tento týden, alespoň jednou :).
PS: Musím si popřát dnes Vše nejlepší k narozeninám :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama