Víkendovka č.5

23. listopadu 2015 v 22:17 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Tak, další víkend za námi a já vám opět přináším svou víkendovku. Tentokrát to bohužel přináším s menším časovým zpožděním, ale jelikož jsem se dnes dozvěděla, že příští týden mě čekají zkoušky v autoškole, tak jsem se učila na testy :D. Tak snad se vám i tak bude Víkendovka líbit!

Pátek 20. 11

Po roce jsem se dočkala. Mám opět svátek. Ano, opět slaví Nikola. Už od rána mě budily smsky, hovory, upozornění na Facebooku… a to jsem se mohla pořádně vyspat! Sakra! Vstávala jsem totiž až okolo osmé. Měla jsem od 10 v Mostě volejbal. Docela jsem se i těšila, dlouhou dobu už jsem si nezahrála.

Takový strach o svůj život jsem snad ještě nikdy neměla. Nikdy jsem ani neměla takový strach při vybírání smeče. Poprvé se našel někdo, proti komu jsem se bála jít. Byla jsem ráda, když se odpískal konec setu a já se mohla v klidu posadit na lavičku. Tento den jsme měli odehrát 2 zápasy, já bohužel byla jen na 1. V domnění, že mám od 1 jízdy, jsem v půl 1 odešla. A ejhle … podívám se doma do diáře a ona je ta jízda až od 4 :D. Tak jsem si alespoň zašla nakoupit.

Světe div se, ale poprvé v životě jsem se pustila do domácích bramborových knedlíků. Během toho jsem odbíhala pomáhat příteli do ložnice tapetovat a ihned na to, jsem šla na své jízdy. No trošku chaotické odpoledne. Naštěstí vše se v klidu dalo. Až na ty knedlíky… po mém příchodu se museli drobátko přiopravit :D. Nevadí, dělala jsem je přeci poprvé.

Sobota 21. 11.

Budíček už v půl osmé ráno. Ano, zase víkend a já takhle brzy straším. Vydali jsme se s rodiči a kamarádem pro auto (ano, opět) do Prahy. Tentokrát už jsme doufali, že jedeme naposledy. A taky že jo. Sice nás to stálo chvilku čekání na sídlišti a následné hledání WC v metru na Opatově (fakt hnus!), ale to auto za to stálo. Dokonce jsme byli pozváni k majiteli na čaj. No a co se nestalo … když už jsme na odchodu, po slušné době, zjistili jsme, že majitel, v tu chvíli už bývalý, nechal klíčky v zapalování v odemčeném autě na sídlišti, kde naše ctěná menšina s radostí krade. Můžu vám říct, že těch 5 pater jsem doslova sletěla! Srdce se mi zastavilo, když jsem nakonec zjistila, že auto stojí netknuté na svém místě.

Cesta zpátky byla docela v nervózním duchu, ale v pořádku jsme dorazili do Mostu. Kamarád je celkem čerstvě po autoškole, takže to byl celkem risk sedat si do auta, ale měl mou plnou důvěru :D. Hned co jsme dorazili domu, začaly jízdy mě. Asi jsem byla zmlsaná z toho nového autíčka, ale vůbec mi ta jízda ze začátku nešla. Naštěstí jsem se dostala do svého standardu. Hrozná zpráva - tapety jsou strhány … evidentně špatné lepidlo, a to byly tak nádherné!

Neděle 22. 11.

A zase ten budík … já se snad nikdy nevyspím! Že já si tu jízdu dávala tak brzy ráno! Už v půl deváté jsem stepovala před barákem v děsném mrazu a vyhlížela auto autoškoly. Naštěstí bylo asi moc brzy na normální řidiče, tak jsem se mohla projet do města mých zkoušek - do Bíliny. Žádná tragédie, tak snad to bude v pořádku i u zkoušek. Instruktorkou jsem byla pochválena takovým způsobem, že jsem se červenala až na ….zadku :D. Je to hezké slyšet chválu. PS: Už umím parkovat! Takže si sousedé mohou oddychnout :D.
Plán na večer byl jasný. Jelikož jsem výjimečně zůstávala až do pondělí v Mostě, tak jsme se vydali do Teplic podpořit naše přátele z Jablonce. Na Stínadlech jsem ještě nikdy nebyla a můžu říct, že mě tam už ani nic netáhne. Přístup pořadatelské služby rozhodně na úrovni nebyl. Si mě asi spletli s muslimem, protože díky chumelenici jsem zakuklená opravdu byla (ano vím, je to klasický přestupek, ale zkuste si v tom mrazu být bez čepice :D). No prostě hrůza a děs. Naštěstí na fotbal už přestalo chumelit, ale zima byla furt. Nemohla jsem se dočkat poločasu a klobásy. Na tu jsem si musela počkat ještě celý poločas, takže další mínus Stínadel… Chuťově nebyla nic moc, takže ten, kdo si jí nedal, o nic nepřišel! Celý zápas skončil remízou a my jeli spokojeně domů. Já unavená a zmrzlá! Naštěstí přítel napustil horkou vodu do lavoru a chvíli jsme si cachtali nohy :D. Pak jsem se musela jít vykoupat a jít to zabalit do postele, protože pondělí bylo pro mě klasicky školní … Ach jo!
Doufám, že jsem vás touto Víkendovkou neunudila a že vás stále tato "rubrika" baví!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama