Víkendovka č.4

16. listopadu 2015 v 16:04 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni!

V jednom dni se vám hlásím článkem už podruhé. Je to sice neobvyklé, ale pokud jste si přečetli první dnešní článek (http://allaboutallandme.blog.cz/1511/litvinovsky-mini-postcrossing-sraz), tak jste v obraze.

Teď už přicházím se svou klasickou Víkendovkou :). Tentokrát už to je v pořadí 4. Víkendovka. Určitě mě kamkoliv napište, jestli se vám tato "rubrika-seriál" líbí a co byste na ní popřípadě změnili, nebo co se vám líbí/nelíbí. Tak jdeme na to!

PÁTEK 13.11.

A sakra, pátek 13., to pro mě není moc dobré. A ty, že nebylo! Už od rána se můj den nevyvíjel moc dobře. Začalo to ranním tělocvikem a sed lehy. Už asi při pátém mi ruplo takovým způsobem v koleni, že jsem myslela, že už se v životě na tu nohu nepostavím. Jelikož se nám blíží další volejbalový zápas, tak jsme mohli i o tělocvik trénovat. A jéje… tentokrát to byla záda. Připadala jsem si jako důchodce, protože takové loupnutí jsem tedy v životě nezažila :D. No nevadí… po tělocviku jsme byli ještě uvolnění z výuky a mohli jsme ještě další 2 hodinky trénovat. To se ke kolenu a zádům přidala levá ruka. Cosi mi tam ruplo a za boha jsem nemohla s rukou hnout. To už jsem si říkala, že je to fakt smůla! Jenže nezůstalo jen u toho … dále se mi prohnul malíček. No není to pech? :D Celý pátek mě doprovázela bolest ze všech těchto "úrazů"..

Hned po škole mě čekala jízda v autoškole. Jízda mi začínala od školy, takže mě čekala celkem ošklivá křižovatka. Samozřejmě jsem jí ale zvládla! :3 Celé jízdy probíhaly v pořádku, dokonce jsem si je i plně užila a pak už jsem utíkala na doučování.

Po doučování mě čekal boj s časem. Přítel měl v 5 končit v práci a bylo by fajn, kdyby měl teplou večeři na stole. Tak jsem tedy rychle běžela do obchodu nakoupit a pak rychle k plotně vařit. Vybrala jsem si buřtguláš, který jsem už dlouho neměla a měla jsem na něj chuť. Voněl po něm celý byt a přesně na minuty jsem ho i stihla na příchod pracanta domů. Musím uznat, že na to, že jsem ho dělala poprvé, tak mi celkem chutnal.

SOBOTA 14.11.

Konečně víkend! Přestože byl víkend, měla jsem naplánované jízdy. Jenže já hlupák! Nějak jsem si zafixovala, že je mám od 1. Tak jsem se v 1 vypravila na místo určení a hezkou půlhodinku jsem si v té zimě počkala, když pak mi byla sdělena správná informace, že jízdy mám až od půl 6 :D. No je to možné? Nevadí. Tak jsem se šla zpátky domů zahřát a odpoledne jsme se s přítelem vydali k jeho rodičům. Potřebovali pomoct s bouráním, tak jsme šli demolovat.

Od půl 6 už mi konečně začaly ty správné jízdy. Proběhly v naprostém pořádku a dokonce mi bylo sděleno, že i po mých 4 jízdách, bych si na začátek prosince mohla požádat o zkoušky. Tak jsem celkem zvědava, jestli to projde. Kdo by nechtěl dostat řidičák pod stromeček na Vánoce :D. No, musím říct, že i když jsem měla jen 4 jízdy, tak z toho 3 byly za tmy. Je to super, protože jsem se naučila řídit za tmy, čeho jsem se fakt bála.

Po jízdách mě bolela tak hlava, že už jsme ani nic nevařili a radši si jen objednali pizzu. Zalezli si k televizi a už jen lenošili.

NEDĚLE 15. 11.

Hned ráno jsme se vydali na nákup. Na nás to bylo celkem brzy, protože jsme opravdu velcí spáči :D. Asi to bylo tím, že od půl 2 nám už začínal fotbal. Tak jsme se rychle najedli a i když pršelo, vyrazili jsme na stadion. Ještě jsme chvíli poseděli v klubovně a vyrazili jsme na tribunu. Tento zápas byl letošní poslední domácí, tak jsme si ho museli pořádně užít. Po zápase jsme ještě skočili do Kauflandu nakoupit nějaké dobroty a pak rychle zpátky do teplé klubovny. Chvíli jsme zde všichni poseděli, popovídali a vyrazili jsme domů.Když jsme byli doma, padla na nás dost velká únava, takže jsme se z gauče nehnuli. Jelikož přítel vstával brzy ráno do práce, tak jsme šli celkem brzo spát. Aspoň jsem se konečně pořádně vyspala.

PONDĚLÍ 16. 11.
Pondělí, a já jsem doma. Ano, máme ředitelské volno, jelikož je v úterý státní svátek. No, říkala jsem si, jak budu vyspávat až do oběda, ale pejsek mě prostě nenechal. Jakmile odešel přítel do práce, a že to bylo docela brzo, stala jsem se terčem otravování já. Donutil mě vstát a jít ho vyvenčit. Naivně jsem si myslela, že pak mě nechá ještě vyspat, ale to jsem se mýlila. Samozřejmě jsem se mu musela věnovat. Tak jsem se vrhla alespoň na mytí nádobí. Pustila jsem i u toho moje nejoblíbenější youtubery. Pak jsem si zasedla k psaní článků sem na blog. Pak mi to hlad nedovolil a vydala jsem se společně s Donem na procházku a pro oběd. Zašli jsme si pro čínské nudle.Po "zdravém obědě" jsem se pustila do luxování a pak jsem opět zakotvila u psaní článku. Tentokrát této víkendovky. Momentálně mám počítač na klíně, rozepsaný článek a spícího Dona u nohou.

Zítra nás čeká státní svátek, tak vám přeju, abyste si ho všichni užili. Mě čeká s kamarádem cesta do Plzně, takže já budu trávit den v autě :D. Každopádně vám přeji lepší zábavu.

MĚJTE SE HEZKY A UŽIJTE SI SLUNNÝ DEN (ALESPOŇ V MOSTĚ SLUNNÝ JE :D)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama