Víkendovka č.3

9. listopadu 2015 v 10:00 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni!

Další týden utekl, jako voda a já tu právě píši mou 3. víkendovku. Je neděle večer, společnost mi dělá televize a pytlík brambůrek. Atmosféru mi doplňuje dohořívající svíčka, takže atmosféra na psaní, tak akorát. J Tak abychom začali.

PÁTEK 6. 11.

Pátek byl mým klasickým školním dnem. Jedinou výjimkou byla naše školní přednáška o migrantech. Na toto téma se zrovna na svém blogu nechci vyjadřovat, věřím tomu, že by mě asi většina nenáviděla. Tak si svůj názor nechám pro sebe J.
Po škole mě klasicky čekalo doučování. Je to celkem fajn trávení odpoledního času. Po doučování už jsem pelášila k příteli domů. Těšila jsem se, až si zapálím mou novou vanilkovou svíčku. Jenže jsem byla lehce zklamaná. Ona vůbec vanilkou nevoněla! Vonět začala až po sfouknutí :D. Ale pozor, negativní zážitek se svíčkou mi přítel vylepšil večeří! Udělal domácí hamburgery. Byly naprosto výborné! Proto jsem si je musela i pro vás vyfotit.

SOBOTA 7. 11.

Hned ráno už mě přítel budil svým vypravováním do Prahy na fotbal. Mně se moc nechtělo, takže jsem radši zůstala doma (dobře jsem udělala :D). Jen co přítel odjel, začal mě z postele tahat pes. Takže jsem se prostě nevyspala. Tak jsem v klidu umyla nádobí, umyla sebe a vyrazila s Donem za rodiči na Meziboří na návštěvu. Zde jsme byli, až do odpoledne dokud přítel nedojel domů. Oba jsme byli celkem unavení, ale protože i strašilky potřebují jíst, tak jsme se vydali do parku, na ostružiny. Procházka to byla fajn a oba jsme se těšili, až se uvelebíme na gauči. Trošku nám to překazila přítelova maminka. Pozvala nás na návštěvu a stěhování :D. Já jsem tedy zaujmula roli návštěvníka a přítel toho stěhováka :D. A úplně nám to vyhovovalo. Večer jsme se tedy už konečně uvelebili na ten gauč a byli jsme spokojení.

NEDĚLE 8. 11.

O MŮJ BOŽE. Budík už v půl 8 ráno a vyráželi jsme s kamarádem a rodiči za Liberec, omrknout jedno autíčko. Vyrazili jsme s drobným zpožděním, ale i tak cesta byla vcelku klidná, ale po 2 hodinách už dost úmorná :D. Navíc jsme přijeli k, na fotkách, skvělému autíčku a zjistili jsme, že bychom si o něj neopřeli ani kolo! A úroveň prodejce? To jsem se musela hlasitě zasmát! Mladý kluk, který se hodlal s tátou - automechanikem hádat, že to auto rozbité opravdu není! :D Ach jo… No, tak jsme si udělali hezký výlet za Liberec, viděli jsme Ještěd a byli jsme v pohodě. Po cestě jsme trasu změnili na Kladno s tím, že okoukneme ještě jedno auto. No, co bylo horší? Tady jsme na majitele čekali půl hodiny a když jsme viděli, kdo to auto vlastní, měli jsme 100 chutí naskákat do auta a šlápnout na plyn. Člověk, kterému z očí koukali levárny… Co víc si přát? :D. Takže jsme najezdili cca 400km úplně zbytečně. Nevadí, byl to fajn celodenní výlet autem :D.


Těšila jsem se domů. Chtěla jsem si lehnout a konečně si odpočinout, ale škola mi to nedovolila. V podstatě celý zbytek neděle sedím u počítače a něco zařizuji… Takže teď uložím Víkendovku, zaklapnu počítač a jdu do říše snů, tu už opravdu potřebuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama