Víkendovka č.2

2. listopadu 2015 v 14:00 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Čas mě velmi tíží, ale i tak jsem si našla chvilku na napsání mé druhé víkendovky. Víkend to byl celkem náročný, takže budu ráda, až článek uložím, vypnu počítač a půjdu spát! Tak abych začala..

Pátek 30. 10.
Jelikož byl pátek mým druhým dnem podzimních prázdnin, tak se mu moc věnovat nebudu, protože na podzimní prázdniny chystám extra článek J. Budu se snažit, aby tento týden vyšel, ale jak už jsem psala … čas mě tíží a teď do toho čtvrtletí ve škole … ach jo!
Ale aby pátek nebyl úplně prázdný, tak Vám něco prozradím. V tento den se ze mě stala regulérní pekařka! Pustila jsem se totiž do muffinů. Přítel odešel do práce a já se pustila do pečení. Jelikož jeho byt je opravdu velmi malý, tak to pečení provonělo opravdu každý centimetr, takže jsem se nabalila a otevřela všechny okna :D. Jinak bych se asi udusila :D. Vůně to byla ze začátku příjemná, ale pak už byla vlezlá. Víc vám už asi prozradit nejde… Promiňte mi to!
Vypadají lákavě, že? :D

Sobota 31. 10.
A sakra. Začínám si uvědomovat, že tato víkendovka bude poněkud "tajná". Na každý den v podstatě chystám extra článek, ale jednou už jsem to slíbila, tak to dodržím! Zase Vám tedy odtajním jen část J.
Den pro nás začínal asi až okolo 11. hodiny. No jo, SPÁČI! Ale byl to prostě víkend, tak proč ne? Odpoledne byla naplánovaná návštěva zahrady a rytí záhonků, ale jaksi mě Facebook osvítil a připomněl mi, že mě odpoledne čeká sraz postcrossingu. Já hlava děravá! Takže jsem rychle skočila k plotně, udělala kuřecí steaky a hranolky a během hodinky už jsme dlabali. Jelikož jsem do Mostu jela na celé podzimní prázdniny a měla jsem velkou tašku, jak na stěhování, tak jsem musela poprosit rodiče, aby pro mě zajeli. Rovnou jsme se chystali odvézt moje kluky na tu zahradu, když Don venku zatáhl a bylo po obojku… ach ty plastové karabiny.. Takže honem rychle do Petcentra pro nový a až pak teprve zahrádka. Celkem rychlovka, abych vše stíhala. Po příjezdu domů jsem jen sbalila to nejnutnější z postcrossingu a vyrážela do hospůdky. Pokud někdo neví, co to postcrossing je, tak v nejbližší době OPĚT CHYSTÁM článek. Domů jsem se vracela až po sedmé hodině a rovnou jsem se vrhla na zkoušku účesu a líčení na neděli. Spát se šlo až k ránu, protože každý určitě ví, že v TV jsou ty nejlepší filmy večera až po 10. hodině :D.

Neděle 1.10.
Jupí, už tu máme listopad. Venku to sice vypadá, jako pozdní srpen, ale opravdu je listopad. Můj dnešní budíček zvonil už v půl osmé. A proč? Protože jsem holka šikovná a jela jsem pomáhat do litvínovského útulku. Jenže protože jsem hlava děravá, tak jsem samozřejmě zapomněla koupit hafíkům alespoň ty piškoty, tak jsem pro ně běžela do krámu. Nenamalovaná, neučesaná, v domácím oblečení … no a co? :D Celý den byl pro mě velmi emotivní, půlku návštěvy jsem probrečela…, ale jinak byl moc fajn! V průběhu týdne přibude článek. Původně jsem chtěla natočit VLOG, ale jelikož jsem pořád hledala kapesníky na slzy, tak nebyl moc čas. Článek bude asi ta lepší varianta v tomto případě!

Odpoledne mě už čekal jen fotbal, kde jsme opět prohráli. Já už se nad tím nemohu ani pozastavovat, protože by to nemohl být objektivní článek! :D Hrůza a děs. Nebaví mě to a nehodlám to nijak komentovat, jenže jsem věrná svému klubu, tak se na něj jen kvůli špatným hráčům a špatným výsledkům nevykašlu! Máte to taky tak u některého sportu? Určitě mi napište do komentářů, a pokud chcete, tak mi klidně pošlete i nějaké fotky J. Posílejte na email: allaboutallandme@seznam.cz. Já budu doufat, že jsem nezapomněla heslo :D.

Doufám, že jsem Vás touto víkendovkou neodradila a budete mě sledovat a číst dál J Přeji Vám hezký první listopadový týden!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama