Podzimní prázdniny

26. listopadu 2015 v 21:38 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!

Ahojky všichni!

Omluvte mou částečnou neaktivitu, ale za týden mě čekají zkoušky na řidičák a já každou volnou chvilku trávím nad testy a posledními jízdami :D. Tak mi hlavně držte palce, ať to dám! Teď už ale k článku. Tento článek přichází s dost velkým zpožděním, ale co se dá dělat. Snad vás i tak potěší.

Podzimní prázdniny měli největší akci vlastně na státní svátek 28. října. Už ale v úterý 27. jsme si s přítelem a dalším párem, se kterým se známe z fotbalu, vyrazili do italské restaurace původně "na pizzu". Co byste řekli? Nakonec se pizzu, jako jediný, dal můj přítel. Naše holčičí duo bylo na salátech a kamarád si dal nějaké těstoviny. Přítel na to byl teda sám, ale vůbec mu to nevadilo, pošmákl si i tak :D. Strávili jsme tam celkem kus času. Debatovali jsme nad "zítřejším" fotbalovým výjezdem a vlastně úplně nad vším.

Státní svátek a my jsme vstávali, jako blázni už brzo ráno. Celý Most ještě spal a my se v klidu procházeli po vymřelém Mostě. V podstatě jsme za celou cestu na nádraží nepotkali ani živáčka. Na nádraží to bylo také, jako po výbuchu. Sešlo se nás tam jen 5 statečných. A abych nezapomněla, jeli jsme na fotbal do Kolína. Cesta byla poněkud hektická. V Mostě jsme nastoupili, do Ústí jsme si postáli v uličce, ale naštěstí do Prahy jsme se pak vezli, hezky v sedě. Docela jsme se stresovali, protože na přestup v Praze jsme měli 9 minut a náš vlak už tak měl 7 minut zpoždění. Byla to makačka. Jen co vlak dobrzdil, já už vyletěla, jako střela a dosprintovala přes celé nádraží až ke správnému vlaku. Tam už na nás čekal další člen naší skupiny. Do vlaku jsme naštěstí nastoupili všichni a do Kolína jsme jeli zase na stojáka. Už mě to přestalo bavit. Kam ty lidi, tak brzo ráno jezdí? V Kolíně na nás čekala další dvoučlenná skupinka. Naskákali jsme do taxíků a už jsme se vezli na stadion.
Na stadion na zápas nás přijela podpořit i skupina přátel z Jablonce. Byla celkem zima, ale i tak jsme to zvládli. O poločas jsme si většina dala klobásku, skvělou, jakou vždycky a zbytek zápasu jsme bravurně dofandili. Pak jsme se zase vydali zpátky na nádraží, a co se nestalo… na nádraží někdo nahlásil bombu. Takže všichni byli z budovy evakuováni. Naštěstí se ke kolejím dalo dostat i bočními vraty a vlaky normálně jezdili. Bohužel jsme si do Prahy zase postáli. Jak jinak. Naštěstí v Praze nám to hned hezky navazovalo a tam se to prázdnými místy jen hemžilo. Tak jsme se až do Ústí svezli hezky pohodlně. Tam jsme si chvíli počkali a zase jsme měli z míst na sezení na výběr. Už jsme se ale všichni těšili domů. Byli jsme totálně odrovnaní. Naštěstí jsme se dočkali, ale i přes to všechno, jsme si celý výjezd a já vlastně celkově podzimní prázdniny užila.Samozřejmě prázdniny byly až čtvrtek a pátek, ale to jsme se v podstatě prováleli u filmů a Xboxu. I tak jsem si ten klid moc užila. Konečně jsem si pořádně odpočinula!


A jak jste trávili podzimní volno vy? A jak trávíte podzim celkově?

Mějte se hezky, a zase příště u dalšího článku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama