Litvínovský MINI - Postcrossing sraz

16. listopadu 2015 v 12:11 | XxNikolkaxX |  Postcrossing a vše okolo

Ahojky všichni,

Celý týden je náročný, tak vůbec nestíhám. Tak se tedy dneska můžete těšit z 2 článků. Ráda bych se držela svého časového - blogového harmonogramu, ale občas to prostě opravdu nejde. I tak tento článek přichází s dost velkým zpožděním, ale i tak bych ho velmi ráda přidala. Tak snad se Vám bude líbit!

Možná je to k neuvěření, ale pravý PC sraz se konal právě v maličkém Litvínově. Nechci nějak lhát, ale domluva o tomto srazu už probíhala celkem dlouho dopředu. Domlouval se den, místo, čas atd. atd. … Já v podstatě do poslední chvíle ani nevěděla na 100%, jestli se tohoto srazu zúčastním. Času nemám na rozdávání, i když to byl víkend. Druhý den mě totiž čekalo focení na kalendář do útulku. (http://allaboutallandme.blog.cz/1511/foceni-kalendare-2016-pro-litvinovsky-utulek).

Když už jsem se teda někdy ve čtvrtek rozhodla, že se v sobotu rozhodně zúčastním, tak jsem se v sobotu probudila někdy v 11 a vůbec jsem nestíhala! Nebýt pojizdných rodičů s autem, tak bych se rozhodně tak rychle zpátky domů a rychle na sraz nedostala! Bylo to celkem chaotické odpoledne :D. Jen co jsem přijela domů, rychle jsem rozdělala po celém pokoji moje postcrosingové krabičky, šanony a různé takové věcičky :D. Vůbec jsem se nemohla rozhodnout, co vezmu holkám ukázat! Každopádně jsem posbírala hlavně obálky od kamaráda Marka z Prahy, narozeninové přáníčko od kamarádky z Francie a různé pohledy, které mi kdy udělaly radost. No, nakonec jsem si s výběrem vcelku dobře poradila! :D Vešla jsem se do jedné taštičky.
Asi si myslíte, že neumím fotit a že mám foťák na houby, ale Blog.cz mi strašně tahá kvalitu dolů.. Teda aspoň když to tak pozoruji u mých fotek. Stává se vám to taky? :(
Autobus jsem stíhala na pohodu. Jelikož z Meziboří jede o víkendu 2x za hodinu (HRŮZA!), tak jsem na výběr moc neměla. Naštěstí jsem stihla vše, co jsem chtěla. Cestu jsem měla dlouhou cca 10 minut, takže žádná dálka. Z toho 6 minut autobus objížděl Meziboří :D. Hospůdka "U Partíka" mě velice překvapila. Pár let zpátky to byl neskutečný "pajzl". A teď? Je z toho velice příjemná hospůdka. Jelikož jsem dorazila o trochu dřív a rezervace našeho stolu byla až od 4, tak jsem zamířila přímo do hospůdky. Tam už čekala 1 ze 4 statečných - Gabča. Hezky jsme si popovídaly a pak už jsme se přesunuli k našemu stolku do kryté terasy. Wow, takovou krásnou krytou terasu jsem opravdu nečekala. Velkým plusem bylo to, že na tuto terasu mají vstup povolený i zvířecí miláčci!
Samotný sraz byl docela dlouhý. Já osobně odjížděla asi po 4 hodinách :D. Markéta s Gabčou ještě vytrvale zůstaly. Já a Eliška asi nejsme takoví držáci :D. Celkově sraz byl velice vydařený! Hezky jsme si popovídaly. Prohrabali jsme se svými sbírkami. Různě jsme diskutovaly, hodnotily, obdivovaly. Našlo se u holek spoustu super kousků. Pár pohledů jsem i s Markétou vyměnila a jsem naprosto nadšená. Moje dojmy z mého prvního srazu jsou rozhodně pozitivní. Jen si asi neumím zatím představit, že bych se zúčastnila srazu třeba v Praze. Já, která už dávám přednost penpalingu. Takže bych asi neměla, co ukázat. Každopádně neříkám, že se třeba jednou na takový raz nepodívám, ale asi ne v nejbližší době.


Tak já doufám, že se vám článek líbil a můžete se i dále těšit na rozšíření této rubriky o článek "Co je to vůbec Postcrossing". Tak rozhodně hlídejte můj blog.

MĚJTE SE HEZKY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama