Focení kalendáře 2016 pro litvínovský útulek

8. listopadu 2015 v 21:25 | XxNikolkaxX |  Já, Nikča!
Ahojky všichni!

Focení kalendáře pro rok 2016 na pomoc litvínovskému útulku byla moje první a doufejme, že ne poslední akcí, na podporu opuštěných pejsků. Ale co si vůbec pod touto akcí představit. Nejsem nikde vedená, jak modelka, to opravdu ne! :D Byla to akce, která závisela, čistě na dobrovolnosti. Mohli jste být bílí, modří, černí, fialoví, oškliví, krásní atd., ale i tak jste se mohli zapojit a byli jste vítáni. Já k této akci došla vlastně, jako "slepej k houslím". Během večera jsem si tak projížděla Facebookem, když jsem narazila na tuto událost. Událost nebyla ničím omezena, tak jsem si řekla, proč bych jen tak někomu nemohla pomoct? Ihned jsem tedy vyplnila formulář pro focení, ale i tak jsem si říkala, že se přihlásí moc lidí a pak si budou vybírat. Že v 2. kole rozhodně nemám šanci. A ono ne, hned druhý den odpoledne se semnou spojila pořadatelka akce a podala mi veškeré informace s tím, že v neděli 1. listopadu jsem očekávána v litvínovském útulku. Já byla naprosto překvapena.

RÁNO
Já hlava děravá, měla jsem v plánu dovézt do útulku pytlíky s piškoty a samozřejmě jsem na to zapomněla. Tak jsem si hezky o chvíli přivstala a nenamalovaná v domácím oblečení, jsem se vydala pro piškoty do samoobsluhy. Asi jsem měla pořád zalepené oči, protože jsem je za boha nemohla najít. A čím to bylo? Stála jsem celou dobu zády k nim! :D Ano, celá já. Tak jsem pobrala pár pytlíků s piškoty a utíkala jsem zase domů.
Hned po příchodu jsem měla s časem co dělat! Rychle umýt, vyčistit zuby a honem se rychle jít zkrášlovat. Už večer předem jsem si zkoušela lehce hnědé kouřové líčení, aby to alespoň nějak vypadalo. Nejsem nadšencem nějakého výrazného líčení, ale jelikož se fotilo ve společenských šatech, tak bych ho byla schopna i akceptovat, bohužel jsem nevěděla barvu šatů, tak jsem nechtěla riskovat, zvolila jsem neutrální hnědou J. Vlasy jsem v rychlosti přežehlila, přestříkala lakem a už se soukala do oblečení. Před odchodem jsem nahodila rtěnkovou fasádu a hurá do útulku.
Focení mým mobilem, za večerního, nebo brzkého "světla" není moc kvalitní! :D
FOCENÍ
Přijela jsem na čas. To u mě není moc obvyklé, vždy mi něco můj plán překazí, ale dnes tomu tak výjimečně nebylo. Byla jsem za to také ráda. Už tam většina z nás byla, tak se mohlo začít. Myslím, že mé líčení bylo naprosto zbytečné. Sice jsem použila super pudr i s tvářenkou, ale díky slzám to bylo k ničemu. Slané potůčky mi vytvořily takové "rýhy", že jsem to urychleně musela předělat, aby to nevypadalo blbě. Možná to někomu přijde zvláštní, ale já opravdu skoro celé čekání na mé focení probrečela. Ti pejsci, tak strašně žalostně vyli a štěkali, že kdybych mohla, tak si vezmu všechny. Nejvíce mě to ovšem dojalo, když jsem se začala procházet mezi kotci. To ti pejsci házeli takové kukuče, že se to bez slz nedalo vydržet. Byli úplně bezbranní.
Vyskytla se nám vcelku velká časová rezerva, tak jsem se k focení a přípravě dostala dříve, než jsem původně měla. Modlila jsem se v šaty, ve kterých nebudu vypadat blbě a budou mi sedět. Co se nestalo … Dostala jsem prostě ty úplně nejlepší šaty, které jsem mohla dostat. Perfektně mi seděli, což je co říct, když jsem plochá, jako dálnice, takže si s korzetem moc nerozumím. Naštěstí tyhle šaty měly úzká ramínka, takže to vše jistila. Rodiče byli ohromeni. Dokonce mě to inspirovalo i k šatům na maturitní ples. Že bych si půjčila přesně tyhle? Do komentářů se mi určitě vyjádřete J. Moc vám děkuju!
Spousta lidí mi je i chválila, jsou to prý šaty šité mně na míru. A asi možná měli pravdu.

Tuto fotku znáte z Víkendovky a mého Instagramu.
Samotné focení bylo v podstatě krátké. Dostala jsem docela velkého pejska, na to, že jsem byla v podpatcích :D. Vůbec u mě nechtěl vydržet, ale nakonec to nějak vykonal. O celkovém výsledku se koneckonců můžete přesvědčit sami J. Po mém focení jsem se ještě dala vyfotit polaroidem a z fotky jsem také naprosto unesena!

Po celkovém focení, se udělala ještě společná fotka, do které se zapojilo i veškeré krmení, a že ho bylo opravdu dost, které jsme všichni přinesli. Teď už jen čekáme na oficiální vydání kalendáře a určitě je všechny bleskově vykoupíme! Jen já si chci vzít minimálně 3, tak snad to vyjde J. Pro pejsky cokoliv!
PO FOCENÍ

Po focení jsem v rychlosti zajela s rodiči na oběd a pořádně se nadlábla. Pak už jsem vyrazila do Mostu, jak jinak než na fotbal.
Celou akci musím hodnotit velmi pozitivně. Sešli jsme se skvělá parta, která poskytla vše, co mohla k tomu, aby vznikl skvělý kalendář! Už se moc těším na oficiální prodej kalendáře!

MENŠÍ FOTOGALERIEPS: Pejsek, který se semnou fotil je momentálně k adopci v litvínovském útulku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama