Víkendovka č.1 (nový seriál)

26. října 2015 v 19:44 |  Já, Nikča!

Ahoj všichni!
Rozhodla jsem se pro takový můj menší "seriál" článků. Nazvala jsem ho "Víkendovka" a budu se snažit dávat tyto články KAŽDÉ pondělí! Bohužel někdy mi to škola nedovolí, ale i tak se budu snažit je dávat, co nejdříve!
O čem vlastně můj seriál bude? Už podle názvu by se dalo předpokládat, že to bude o mých víkendech. A ten, kdo tipoval toto, tak měl pravdu. Jelikož nebývá o víkend doma, ale u přítele, tak proto jsem si vybrala čas - víkend. Tak snad Vás to bude alespoň některé bavit a budu moc ráda, když mi napíšete nějakou kritiku, pochvalu, nápady na vylepšení atd. atd.

Tak tedy začneme…

PÁTEK 23.10.

Pátek tu moc rozmazávat nebudu. Na čtvrtek a pátek bude samostatný článek, možná dokonce i s videem. O ten se budu taky snažit, co nejdříve to půjde! Ale aby pátek nebyl tak strohý, tak přeci jen něco prozradím.
Pátek jsem skoro celý byla v Duchcově. Byla jsem se školou na akci "Šance 2016". Je to prezentace všech středních škol a učilišť z Ústeckého kraje. Bylo to velmi náročné, domů jsem přijela sice ve 4, leč pěkně unavená, jako kotě! Mým jediným cílem bylo zalehnutí do postele! Ale ne … malé štěně Vám to prostě nedovolí, dokud není ono samotné unavené. Přítel byl celkem také grogy, tak jsme byli docela nakrknutí, že nás náš malý chlupáč nenechá ani na 20 minut ulehnout do peřin! Večer byl naštěstí klidný, ulehli jsme k televizi a hodili konečně nohy nahoru!

SOBOTA 24.10.

Říkala jsem si, jak se parádně po 2 našlápnutých dnech vyspím. A ono ne. 2x probuzení telefonem a pak chlupáčem. Ten nenechal samozřejmě v klidu ani jednoho z nás! A já, jako vypuzená panička jsem se musela navléct do tepláků, nakrmit dravou zvěř a vyjít s ní okolo baráku na ranní kolečko. Na to, že bylo nějakých 9 hodin, mi bylo fakt zle! Byla jsem unavená a mrzutá!Ale jedno pozitivum to mělo, měli jsme stále celý den před sebou.
Tak jsme zašli nakoupit, přítel uvařil super oběd na způsob číny a svalili jsme se na gauč. Vyčkávala jsem, totiž příjezd rodičů, jelikož nám vezli smaženici. Přítel nevydržel s nafouklým břichem ležet dlouho, tak jsme vyběhli do parku na procházku. Vzali jsme to z jedné vody na čisto a nastříhali ostružiny strašilkám. Byla to fakt prima procházka a akorát při příchodu ke vchodu, přijeli i rodiče, tak jsme se mohli ještě chvíli vyhřívat na sluníčku venku.


Večer byl takový ležérní. Došel kamarád, dali jsme si vodnici, zkoukli nějaký horor, který si ani nepamatuju, jak byl hrozný! :D Po odchodu kamaráda jsme se vydali k přítelovo rodičům. Chvíli jsme tam poseděli, pokecali, dali si sklenku šampusu a zase jsme letěli domů. Tentokrát jsme se zachytili u Xboxu a televizi jsme nějak vypustili.

NEDĚLE 25.10.

Ani v neděli jsem se pořádně nevyspala! Tentokrát zvonil mobil příteli. Takže tento víkend? Absolutně bez pořádného spánku! A ještě ten posunutý čas! To hrálo zase našemu chlupáči do karet a spát nás samozřejmě nenechal. Nějak nás ty neděle prostě nebaví. Byli jsme totálně znudění, nic se nám nechtělo dělat a taky jsme nic nedělali. Celá neděle byla odpočinková! Odpoledne jsem se vydala zpátky domů a dostala právě nápad na tento seriál. Takže cesta byla velmi úspěšná!
Doma na mě čekala celkem fajn atmosféra v podobě balíčku, tapířího swapu a pohlednice z Postcard Diary. Také má dlouho chtěná "muffinová forma". Kaufland překvapil a měli tam super levnou muffinovou formu. O tapířím swapu plánuji článek, takže o něj nepřijdete! :)
Jelikož jsem barvící maniak i já a své odrosty jsem nechala zajít až do katastrofy, tak jsem se už konečně obarvila! Vypadám konečně jako člověk, takže NO STRESS!

XxNikolkaxX
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama