SWAP tam, SWAP sem ..

6. října 2015 v 20:16 |  Postcrossing a vše okolo
Zdravím všechny!
O tom, že jsem polovině národa brala pamětní listy a razítka na Svatomichaelských slavnostech jsem již psala, ale jelikož jsem v ruce ještě neměla své (v podstatě první vyswapované) pohlednice, tak můj článek nemohl být úplný. Starý článek nechci aktualizovat, tak rovnu píšu nově. Aspoň se zase mohu trošku vypsat a dostat na chvíli z hlavy školy a hlavně úděsnou matiku! :D
Největší událostí celého tohoto swapování se stala jedna "ultramegasuperhustá" pohlednice s ..... "tramtadadá" .... s TAPÍREM! Proč zrovna tapír je mým pokladem? Spousta lidí mě v podstatě nechápe, říkají, že to je jen prase s chobotem, ale to je právě to, co mě na tomto zvířeti fascinuje! Je prostě boží a "cute" :P. Hned mi to nedalo a začala jsem shánět další tapíří pohledy a zadařilo se! Už za pár dní se mi snad budou "válet" ve schránce.


Jelikžo jsem také silným milovníkem aut, tak se ke mně dostalo celkem dost pohledů s auty. Nejvíce mě potěšil a vlastně i pobavil Bavorák s dalmatiny! Jsem mnichovský srdcař a pokud se to spojí se štěňátky, tak je to prostě "double cute"! :D Tento pohled mám doma už jednou, ale trošku v jiné variantě. Pamatuji si, že jsem ho dostala ve třetí třídě, když jsem byla se školou v ŠVP ve Sklárně! :) Je to prostě můj favorit, moje TOPka :)


Chlubit se také mohu dalšími 2 psíky. Člověk když se podívá na toho horního, tak si asi řekne, proč jsem si vybrala zrovna takévoh "smetáka", jenže tento smeták je skoro identický s našim malým chlupáčkem Doníkem. Jen je tedy bílý :D. Doslova mě praštil do očí a musela jsem ho prostě mít! Kolie už byla takový užší výběr. Ale hodně mi připomněla dětství a hlavně film o Lassie :). Asi si ho budu muset zase pustit! :D
Ne vždy jsem u daného postcrossera našla něco, co bych doslova sbírala. Vždycky jsem tam však našla něco, co se mi prostě líbilo! Například jezevec. V životě bych ho do sbírky nechtěla, ale ten pohled je tak moc pěkný, že jsem ho prostě potřebovala :D. Sovičky pro mě vždycky byly "cute", ale nikdy jsem sbírku nepotřebovala, tak 1-2 kousky, proč ne? A co ta gerbera? Vlastně tu si ani neumím odůvodnit, ale prostě mě nějak okouzlila.
Abych nebyla jen u swapů... dlouh ojsem si stěžovala, že mi nechodí ofiko pohledy. Už v červnu jsem se hodila do active režimu s rozdílem asi 15 pohledů a stále nic. Až dneska! Přišlo mi moto-Maďarkso! Sice text sotva přečtu, pohled je stará "kartonová" verze, ale je to auto, a to stačí! Což mi připomnělo, že jsem ho ještě neregistrovala, tak to musím hend napravit :). Snad se ofiko PC otočilo v lepší zítřky :).

Tímto bych se s Vámi rozloučila a ještě Vám nabídnu skvělý pohled na celkový počet swapů .. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikolka Nikolka | 7. října 2015 v 11:11 | Reagovat

To jsem ráda, že ti pohledy udělali takovou radost :)

2 Nikolka Nikolka | 7. října 2015 v 11:12 | Reagovat

Ksakru, má tam být tvrdý Y:D

3 Ellí Ellí | Web | 7. října 2015 v 13:55 | Reagovat

Teda! Samé pěkné úlovky do sbírky :). Btw. Koukám, že jsem narazila na další blogerku postcrosserku :)).

4 allaboutallandme allaboutallandme | 7. října 2015 v 17:06 | Reagovat

[3]: Jé, tak to je paráda :). Určitě tě teď začnu sledovat! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama