Den plný premiér

13. října 2015 v 21:32 |  Já, Nikča!
Zdravím všechny, kdo čtete tento článek! :) Dnešní den byl v podstatě plný premiér. Nejen pro mě, ale i pro další lidi (určitě :D). Tak jdeme na to ...
1. Autoškola - Dneska byl můj relativně velký den. Sice jsem se do autoškoly přihlásila již před nějakým časem, ale první-úvodní hodina mě čekala až dneska. Byla jsem celkem vyklepaná, ale celkem klídek. V učebně na kurzu nás bylo asi 10, a z toho jsme cca 4 holky. Evidentně kluci jsou pro to více zapálení. Né, že bych já nebyla! To ty kluky ještě určitě překonám :D. Jelikož dneska šlo pouze o úvodní hodinu, tak jsme v učebně byli asi jen půl hodinky a šlo se domů. Tak příští útery zase, tentokrát už na klasickou hodinu!2. PEPCO - Určitě mnoho z Vás o tomto obchůdku slyšelo, nebo už jste ho i sami navštívili. Dneska se nám jedna pobočka otevřela i u nás v Mostě v OC Centrál. No, co k tomuto obchůdku říct? Na první pohled fajn "hrabošárna", ale jelikož to dneska byla "velká otevíračka" a také den sociálních dávek, tak si asi každý znalec Mostecka umí představit, jak to tam vypadalo. Prostě hrůza! Nejenom vyznavači sociálních dávek, ale i klasičtí "shopaholici" zde trávili svůj volný čas, zrovna jako já. Na kvalitu sortimentu jsem se moc nedostala, spíš jsem to tak v rychlosti prolétla, okoukla co tu tak cca je a frčela jsem hezky pryč. Ale jedno se musí nechat... krámek to nebude zrovna špatný! :) V nejbližší době, až nával opadne, hodlám celé PEPCO prokouknout znovu :D. Co se týče postcrossingu, tak jsem tam moc věcí k tomuto účelu nenašla. Možná se pletu a příště na něco natrefím, ale zatím nic moc. Ale věci do bytu? Takové ty serepetičky, jsou naprosto skvělé! Už teď tam mám vyhlídnuto pár kousků, tak snad tam na mě počkají :D.
A co dál? Moje penpalka z Francie čeká miminko, tak jí sháním nějakou drobnost pro špunta. Sice PEPCO bude asi kvalitou něco jako Kik, ale i tak tam měli moc hezké věci na miminka! Chvíli jsem se u nich pozastavila a co se nestalo..čirou náhodou mě tam potkala i maminka mého přítele. Zrovna tam tak stojím, tiše se rozplývám nad těmi ponožštičkami a najednou ona. Víc vystrašenej pohled jsem ještě nikdy neviděla :D. Asi se na malý okamžik lekla, že bude babičkou :D.
3. První fotbalový swap - Už před nějakým časem na oficiálních stránkách Postcrossingu jsem viděla pohled s dalším světovým šampionátem ve fotbale v Rusku. Ruska byla velmi milá, taktéž fotbalobým nadšencem, takže úplně skvělý swap! Sice jsme se nestali penpalkami, ale dlouhodobá výměna pohledů bude skvělá. Hlavně kontakt s Ruskem nepatří mezi mé oblíbené, hlavně kvůli době dodání. No a dnes konečně skvostná pohlednice dorazila a rozzářila už tak skvělý den! :)

4. První říjnová péče o nehty - Sice to zní děsně, ale je to tak. Já si velmi potrpím na nalakované a upravené nehty, ale poslední měsíc jsem nějak nestíhala a neměla jsem na to ani nějak náladu. Až dneska. Když už byl takový prima den, proč zrovna dneska ty nehty neopečovat. Jelikož pro dnešek jsem už "nebyla řidičem", tak jsem si k tomu dokonce otevřela i ovocný pivko. No, zlatý Gambrinus, Staropramen a tyhle ovocňáci! Tohle byl velký pivní omyl :D. Hlavně se mi začaly kazit i nehty. Běžně si dělám 2 vrstvy, ale dneska? Pořád jsem se někde otírala, furt se mi to krabatilo atd... určitě to taky znáte :D. Jsem z toho celý večer pořád šíleně nervní, že nehty nejsou perfektní! :D
Toto byl můj super premiérový den a já se s Vámi co nejdříve podělím o nákup z obchůdku PEPCO!

xNikolka1909x
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama